Poszukuję lakierów

  • 2015-10-05, o 20:32
  • 45
  • 14 761
  • 33
  • 39

Re: Poszukuję lakierów

polecam od golden rose prodigy gel  duo, to jest żelowy latkier kupujesz 2w1 lakier + top nie potrzebujesz lampy używać i trzyma się około tygodnia, a do zmywania wystarczy zmywacz z acetonem. kolor piękny- jak od kosmetyczki, a nie niszczy płtyki. cena około 24 zł za 2 lakiery, top możesz oczywiście uzywać do kazdego innego lakieru .

Re: Poszukuję lakierów

Ja uzywam Sally Hansen miracle gel i trzyma mi sie do 2 tygodni :D

Re: Poszukuję lakierów

polecam od golden rose prodigy gel  duo, to jest żelowy latkier kupujesz 2w1 lakier + top nie potrzebujesz lampy używać i trzyma się około tygodnia, a do zmywania wystarczy zmywacz z acetonem. kolor piękny- jak od kosmetyczki, a nie niszczy płtyki. cena około 24 zł za 2 lakiery, top możesz oczywiście uzywać do kazdego innego lakieru .

2015-10-14 19:06:38 autor niecroza84

Tez mam ten lakier od GR- jest mega fantastyczny!!! ucieszylam sie bardzo, ze wtak niskiej cenie złapalam nie tylko lakier, ale takze top coat- i to nie byle jaki top coat tylko taki z prawdziwego zdarzenia, profesjonalny!

Najlepsze są te bez toluenu i formaldehydu oraz jego pochodnych, poza tym nie śmierdzą też tak dramatycznie jak kolory toksyczne. Taki warunek spełniają wszystkie lakiery marki Astor, Vipera, Isa Dora, Hean Fashion Nails, Golden Rose seria Ekspress Dry i niektóre inne na pewno też, Bell Fashion, Inglot, Maybelline, Celia Colores.
Jana

Re: Poszukuję lakierów

Znaim przeszłam na hybryde uzywałam przez długi czas Golden Rose Color Expert

Re: Poszukuję lakierów

Lakiery z Lovely są świetne!

Ja polecam ci Golden Rose :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

wszystkie z Golden rose

Re: Poszukuję lakierów

Golden Rose :)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Poszukuję lakierów

A jak to jest u was z tymi hybrydami? Rzeczywiście są tak trwałe? Ile kosztuje lampa?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: