Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

  • 2013-11-26, o 22:31
  • 42
  • 15 018
  • 25
  • 32

Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Dziewczyny czy moglybyscie polecici mi Jakis dobry ,niezapychajacy puder do skory mieszanej Bardzoo wrazliwej ? Obcnie mam Vichy dermablend ,ale niekoniecznie sie sprawdza to tego zapycha-dusi skore...

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Dermablend ma pudry?Myślałam że tylko podkład,który w gruncie rzeczy okazał się totalnym bublem
Sprawdź Lily Lolo,dosyć szeroka gama kolorystyczna no i skład naturalny dla wrażliwca w sam raz.
Puder dostępny w sklepie Ladymakeup.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Skład naturalny nie oznacza, że kosmetyk będzie dobry dla wrażliwca- to gwoli wyjaśnienia:) Mnie samą setki produktów naturalnych uczulają...Lili Lolo co prawda nie:)

Dobrym pudrem, który mnie nie zapchał i jest dobry dla wrażliwców jest puder (całkowicie biały) z ALverde, ten z Kobo też mnie nie zapchał, choć nie matowił jakoś ekstremalnie...ale najlepszym jaki pamiętam był La Roche Posay z serii Toleriane

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Oczywiscie wile razy przekonalam sie ,ze to co naturalne nie zawsze nam sluzy,nie spelnia swojje funkcji,pomimo ze to naturalne..

LILI LOLLO -mowicie o tym pudrze? http://www.ladymakeup.pl/sklep/lily-lol ... -silk.html

TAM JEST napisane ze niby naklada sie go pod podklad nie na podklad ja zawsze wciskam puszkiem taka metoda mi najbardziej odpowiada,nie lubie pudrow sypkich aplikowac pedzlem

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Mam tak z naturalnymi podkładami i jest to szalone, ale tak mam, że jednego dnia jest super- drugiego kompletnie nie dla mnie- ten sam naturalny podkład:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej


TAM JEST napisane ze niby naklada sie go pod podklad nie na podklad ja zawsze wciskam puszkiem taka metoda mi najbardziej odpowiada,nie lubie pudrow sypkich aplikowac pedzlem

Motylek

Mnie sie wydaje ze to jest błąd - sama nazwa Finishing Powder wskazuje na to ze puder sluzy do wykonczenia, mowa jest o satynowym wykonczeniu co w przypadku bazy nie mialo by sensu, moze napisz do Moniki i zapytaj.

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Mam puder z Kryolan\'a. W sumie jest w porządku. Wystarcza na bardzo długo. Matuje do 4 h bez poprawek, później trzeba przyłożyć chusteczkę bądź przypudrować pudrem na nowo. Denerwuje mnie tylko to, że bieli twarz. Każdy podkład w końcowym efekcie jest o ton jaśniejszy niż normalnie.

Dobry wygląd jest wyrazem szacunku dla innych, a przede wszystkim dla nas samych.

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Chcialabym zazanaczyc ze nie obojetnie jaki puder ..skoro mnie Vichy dermablend zapycha dusi to kryolan pewnie tez... CHODZI o puder do skory bardzo wrazliwej slergicznej i tego sie trzymajmy.

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Mi się spodobał z Paese bambusowy i jakie było moje zdziwienie jak po 9 godzinach moja buzia się nie błyszczała i wyglądała tak samo jak rano, a przy kryolanie czasem mi się twarzyczka świeciła dużo szybciej.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Uwielbiam pudry wykonczeniowe ktore sprawiaja ,ze skora tak miekko ,jak pupcia niemowlaka wglada

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Poszukuje dobregoPUDRU do skoryMieszanej Wrazliwej

Ja mam właśnie takie wykończenie dzięki pudrowi Vipera od ladymakeup,mógłby być bardziej żółty,ale przeboleję za efekt jak daje na twarzy,nie wiem czy nadałby się do cery mieszanej bo ma rozświetlające wykończenie.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: