Poród i inne sprawy z nim związane

  • Temat zamknięty
  • 2013-02-28, o 00:59
  • 89
  • 24 938
  • 19
  • 29

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

Co do in vitro to moją opinię o tym przeczytasz tutaj wierz-w-boga-a-ty-t1064-80.html

RedBlush

przeczytałam twoja wypowiedz,ale co do jednego zgodzić się nie mogę oczywiście odnośnie in virto, komórka jajowa jest zapładniana nasieniem partnera,w naszym wypadku nie mamy problemów z niepłodnością,na in vitro zdecydowalibyśmy się jedynie z powodu chęci ciąży mnogiej. można oczywiście także wybrać płeć dziecka. może to trochę "wygodne" ale ma swoje plusy,tak jak np.w moim przypadku chciałabym chłopców,a naturalne poczęcie to prawdziwa loteria.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

Co do in vitro to moją opinię o tym przeczytasz tutaj wierz-w-boga-a-ty-t1064-80.html

RedBlush

przeczytałam twoja wypowiedz,ale co do jednego zgodzić się nie mogę oczywiście odnośnie in virto, komórka jajowa jest zapładniana nasieniem partnera,w naszym wypadku nie mamy problemów z niepłodnością,na in vitro zdecydowalibyśmy się jedynie z powodu chęci ciąży mnogiej. można oczywiście także wybrać płeć dziecka. może to trochę "wygodne" ale ma swoje plusy,tak jak np.w moim przypadku chciałabym chłopców,a naturalne poczęcie to prawdziwa loteria.

Nie wszystkie komórki są zapładniane nasieniem partnera, jeśli partner jest niepłodny, wtedy nasienie bierze się od obcej osoby, także to nie jest tak , że zawsze od "własnego partnera" kobieta "dostaje" nasienie; w Twoim przypadku jak najbardziej nasienie by było brane od Twojego partnera..wiesz nie chcę Cię tutaj namawiać na naturalne poczęcie, ale in vitro to nie jest takie ciach i masz to co chcesz czyli bliźniaków o męskiej płci, to jest jednak sztuczne i też nie masz 100% pewności, że się tak uda jak będziesz chciała; a jeśli się okaże, że jest dwójka, ale dziewczynki, to usuniesz? pamiętaj tylko, że dzieci poczęte metodą in vitro są słabsze i bardzo często rodzą się z wadami..no i w Twoim przypadku jeśli Ty i Twój partner jesteście płodni będziecie musieli wydać kasę z własnej kieszeni na to.

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

dla mnie to chore, żeby mając mozliwośc naturalnego poczęcia decydowac sie na in vitro zeby wybrać płeć, ilośc i ....uzyjmy tego słowa "jakość" dziecka...to nie mieści mi sie w głowie..to moje zdanie- mam do niego prawo...dla mnie to nie jest normalne...i wcale nie jestem zatwardziałą katoliczką...

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

dla mnie to chore, żeby mając mozliwośc naturalnego poczęcia decydowac sie na in vitro zeby wybrać płeć, ilośc i ....uzyjmy tego słowa "jakość" dziecka...to nie mieści mi sie w głowie..to moje zdanie- mam do niego prawo...dla mnie to nie jest normalne...i wcale nie jestem zatwardziałą katoliczką...

picjafly

Niestety albo i stety musze sie z Toba zgodzic, podpisuje sie pod tym "rekami i nogami".
Poza tym tak jek pisze RedBlush zacytuje: "to nie jest tak ciach i masz to co chcesz" . Moja znajoma tu w Holandii poddawala sie wielokrotnie in vitro bo nie mogla naturalnie zajsc w ciaze. Nawet nie pytalam ile bylo podejsc, ile nieudanych prob a ile poronien. Po prostu byla juz tak zdolowana, ze po pewnym czasie zrezygnowala z dalszych prob.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

dla mnie to chore, żeby mając mozliwośc naturalnego poczęcia decydowac sie na in vitro zeby wybrać płeć, ilośc i ....uzyjmy tego słowa "jakość" dziecka...to nie mieści mi sie w głowie..to moje zdanie- mam do niego prawo...dla mnie to nie jest normalne...i wcale nie jestem zatwardziałą katoliczką...

picjafly

Niestety albo i stety musze sie z Toba zgodzic, podpisuje sie pod tym "rekami i nogami".
Poza tym tak jek pisze RedBlush zacytuje: "to nie jest tak ciach i masz to co chcesz" . Moja znajoma tu w Holandii poddawala sie wielokrotnie in vitro bo nie mogla naturalnie zajsc w ciaze. Nawet nie pytalam ile bylo podejsc, ile nieudanych prob a ile poronien. Po prostu byla juz tak zdolowana, ze po pewnym czasie zrezygnowala z dalszych prob.

no wlasnie znajoma ktora miala problemy z plodnoscia. ja tu przedstawiam calkiem inny schemat, czytalam wypowiedzi dziewczyn ktore problemow z tym nie mialy, komorki odrazu sie zagniezdzily,wiec zbytniego problemu nie bylo. lekarze wiedza juz przed umieszczeniem komorek jakiej plci bedzie dziecko,wiec aborcja potrzebna w tym wypadku by nie byla.
redblush- akurat pieniadze to w tej sytuacji nie problem,takze tym bym sie nie przejmowala.
picjafly-masz prawo do wlasnego zdania,ja tego nie neguje,kazdy ma prawo wyboru.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

no wlasnie znajoma ktora miala problemy z plodnoscia. ja tu przedstawiam calkiem inny schemat, czytalam wypowiedzi dziewczyn ktore problemow z tym nie mialy, komorki odrazu sie zagniezdzily,wiec zbytniego problemu nie bylo.

czaswrocicnaziemie

Ja nie napisalam ze znajoma miala problemy z plodnoscia, problem byl ze strony meza

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

czaswrocicnaziemie - daj znać jak Ci się uda

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

czaswrocicnaziemie - daj znać jak Ci się uda

RedBlush

nie wiem czy za 6 lat bede o tym pamietac,ale jesli to dam znac napewno

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

czaswrocicnaziemie - daj znać jak Ci się uda

RedBlush

nie wiem czy za 6 lat bede o tym pamietac,ale jesli to dam znac napewno

aaa, myślałam , że teraz się będziesz starała..

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

czaswrocicnaziemie - daj znać jak Ci się uda

RedBlush

nie wiem czy za 6 lat bede o tym pamietac,ale jesli to dam znac napewno

aaa, myślałam , że teraz się będziesz starała..

RedBlush

teraz jestem jeszcze za młoda na dzieci,mam dopiero 21 lat
chociaż nie wykluczam że przez 6 lat może się coś zmienić.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: