Poród i inne sprawy z nim związane

  • Temat zamknięty
  • 2013-02-28, o 00:59
  • 89
  • 24 937
  • 19
  • 29

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

Ja też sobie nie wyobrażam porodu bez męża. Przy pierwszym niestety nie był bo nie mógł, ale przy drugi był i było cudownie. Mówi że przy następnym też będzie

ciekawa strona Garmin warszawa

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

trzymam kciuki za kolejny raz:)!

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

Ja też będę rodzić razem z męzem - za pierwszym razem jego pomoc bardzo się przydała, więc i tym razem na niego licze.

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

Zadałam pytanie, a sama się nie wypowiedziałam na ten temat.. ja także jeśli kiedyś będę rodziła, chciałabym aby mąż był przy mnie, bo napewno byłabym spokojniejsza, no i też kobieta jest inaczej traktowana jeśli mężczyzna jest przy porodzie..pamiętacie sytuacje jak jednemu sportowcowi (nie pamiętam nazwiska) urodziły się bliźniaczki i jedno z dzieci leżało w inkubatorze, miało jakieś komplikacje przez błąd lekarza (ciekawa jestem jak ta sprawa się skończyła, może ktoś wie coś na ten temat ) i dobrze,że ten jej mąż był przy porodzie, bo i by tą kobietę wykończyli..

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

RedBlush, to chyba chodzi o za późno przeprowadzoną cesarkę - jedno z dzieci było niedotlenione i stąd teraz te kłopoty.
Tak swoją drogą myślałam że ciąża bliźniacza jest już wskazaniem do cięcia cesarskiego.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

Tak, ale z tego co wiem cesarki wtedy nie zrobili wogóle.

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

Teraz sobie przypominam, ze chyba nie - masz rację. A co z tą bliźniczą ciązą? Jest to wskazanie do CC?

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

Niedawno oglądałam program i się wypowiadał ojciec tych bliźniaczek, stan tej jednej jest nadal ciężki.. tu w tej sprawie, ta kobieta od początku ciąży była przygotowywana do cesarki;
ogólnie jeśli ktoś jest w ciąży bliźniaczej, to to nie jest jeszcze powód do cesarskiego cięcia; cesarkę się robi jeśli np kobieta nie może urodzić naturalnie z różnych powodów, jest jakieś zagrożenie itp.

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

oj długo mnie tu nie było , ale jak już jestem to się wypowiem
oczywiście tak jak większość kobiet nie wyobrażam sobie porodu bez męża ,jednak u mnie sprawa będzie wyglądać nieco inaczej . Z racji tego że panicznie boję się bólu a także nie chciałabym naruszyć narządów płciowych mój wybór pada na cesarkę na życzenie oczywiście w prywatnej klinice w warszawie.wiadomo nie jest to tania inwestycja,bo z tego co się dowiedziałam to jest to około 12 tys. zł,ale oboje uważamy że jednak to byłaby najlepsze rozwiązanie. z opowiadań koleżanek wiem jak to bywa z personelem w publicznych szpitalach,jedna z nich miała nie ciekawa przygodę z jednym z lekarzy,bardzo ciężko znosiła poród,opowiadała że tak z bólu krzyczała że o mało co gardła nie zdarła,a lekarz zamiast okazać choć trochę empatii zaczął na nią wrzeszczeć że cytuje " mogłaś się nie pierdolić ",chamstwo normalnie.
Nie ukrywam że marzę o dwojaczkach jednak nie mam predyspozycji genetycznych,chociaż i to nie jest do końca warunkiem ciąży mnogiej. w związku z tym zaczęłam się zastanawiać nad in vitro,wiadomo wtedy jest większe prawdopodobieństwo ciąży mnogiej,ale i znowu wydatki. Czy któraś z was miała może do czynienia z in vitro?
Jakie jest wasze nastawienie do tzw. "dzieci z probówki" ?

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Poród i inne sprawy z nim związane

Co do in vitro to moją opinię o tym przeczytasz tutaj wierz-w-boga-a-ty-t1064-80.html

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: