Popekane naczynia na nogach

  • 2016-01-09, o 23:11
  • 28
  • 10 319
  • 25
  • 28

Re: Popekane naczynia na nogach

jedynym rozwiązaniem na popękane naczynka jest laser, inaczej nie poradzić sobie z tym problemem. Ja usuwałam naczynka w Elite w Warszawie w klinice medycyny estetycznej, oni dysponują dobrym sprzętem, także mogę polecić. Zabieg prawie bezbolesny, później trzeba unikać słońca, to ważne, ja na czas rekonwalescencji zrezygnowałam też z makijażu. 

2019-06-07 22:29:43 autor domino3

 

Dzięki za namiary, bo zastanawiałam się nad laserowym zamykaniem naczynek od dłuższego czasu.

Re: Popekane naczynia na nogach

tez mi sie wydaje, ze takie rzeczy mozna zabiegiem usunac, i to chyba laserem, to sie nazywa laserowe zamykanie/usuwanie naczynek. dokladnie nie wiem, ale wiem, ze w Poznaniu w medi art takie coś wykonują. najlepiej isc na konsultacje i zapytac na czym to polega, jaki jest koszt, skutecznosc itd.

Re: Popekane naczynia na nogach

Mam popękane naczynka na nogach, byłam na skleroterapii i laserze - efekt bardzo slaby. Na początku lekarz mnie zapewniał, że mam male popękania, a póxniej, że na nogach skóra jest gruba i potrzeba kilka zabiegów... nie wiem czy to w ogóle działa na nogi... Gdybym nie miala w przeszłości zabiegu zamykania laserem na twarzy z mega zadowalającym efektem to bym w ogóle nie wierzyła, że cokolwiek laser pomaga...

Re: Popekane naczynia na nogach

Chyba laser, na szczęście jeszcze nie mam tego problemu.

Re: Popekane naczynia na nogach

Są maści, kremy czy żele w aptece na naczynka. Powinno też się wspomóc preparatem doustnym. Jeśli dodatkowo bolą żyły, są obrzmiałe, to przynosi ulgę.

Re: Popekane naczynia na nogach

mi laser nie pomógł, jk były tak są a nawet po laserze bardziej widoczne, a miałam robiony zabieg 3 razy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Popekane naczynia na nogach

mi laser nie pomógł, jk były tak są a nawet po laserze bardziej widoczne, a miałam robiony zabieg 3 razy

2020-06-09 19:44:58 autor mtigra

 

Moja koleżanka miała niedawno to osoby zabieg i lekarz powiedział, że po jednym razie powinno być ok. Ciekawe czy tak rzeczywiście będzie.

Re: Popekane naczynia na nogach

może jakaś krioterapia? poczytaj sobie jeszcze o kremach i jakie najlepiej skladniki się sprawdzą na skórę naczynkową i tym na noc smaruj

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: