Pomysł na mnie

  • 2011-06-07, o 11:16
  • 55
  • 16 883
  • 20
  • 29

Pomysł na mnie

Hello! Wpisałam się w wątku "pomysł na makijaż" i ladymakeup zaproponowała żebym założyła nowy wątek. No więc... chodzi o to, że dopiero od niedawna (jakieś 2 miesiące) zainteresowałam się makijażem. Zaczęłam coś tam kombinować, ale średnio mi wychodzi. Poza tym zupełnie nie potrafię ocenić, jaki makijaż do mnie pasuje. Postanowiłam zwrócić się o pomoc do osób, które się na tym znają, bo muszę przyznać, że mam straszne kompleksy i chciałabym się poczuć dobrze ze sobą. Byłabym wdzięczna, jeśli doradzicie mi również co do fryzury i ciuchów - z tym mam największy problem.

Re: Pomysł na mnie

Załączam zdjęcia:
http://imageshack.us/f/821/dsc0886u.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/101/dsc0716n.jpg/

Re: Pomysł na mnie

Jeśli chodzi o kolory to ja stawiam na brązy, beże, szarości, turkusy, amaranty, granatowy (chabrowy), różowy pastelowy, burgund. Co do włosów postawiła bym na asymetrię bob (jedna strona dłuższa taka za brodę a druga do kości policzkowej) bądź wersja na chłopczycę tyle że nie za krótka i z dłudą grzywką coś taką jaką masz teraz. Z ubraniami możesz poszaleć bo z tego co widzę masz figurę klepsydry. Sukienki w stylu Merlin Monroe przełamane czymś bardziej ostrym typu krótka skórzana kurteczka i masywne/wyraźne dodatki. Dopasowane cieme granatowe jeansyjakaś wyraźna koszulka bokserka bądz inna ewentualnie koszula i dodatki oczywiście masywne. Ja widzę ciebie tak ale nie wiem jak inni:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Pomysł na mnie

ja się jak najbardziej zgadzam z niteczką tak naprawdę z make-up możesz poszaleć i myślę, ze wiele makijaży z tutoriali pasowałoby do Ciebie masywne dodatki jak najbardziej! a co do fryzurki to zdecydowanie jestem za pierwszą propozycją niteczki, jeśli jednak wolisz długie włosy obstawałabym za długą grzywką delikatnie po skosie lub prostą, ale już taką zachodzacą na brwi w wersji soft, super by Ci było również w postrzępionej grzywce, włosy długie, mocno wycieniowane od czubka głowy i koniecznie wyprostowane Co do ciuchów dodałabym jeszcze wszelkiego rodzaju dłuższe bluzki podkreślające wcięcie w talii ale także coś luźniejszego w stylu elegancki nietoperz plus właśnie masywna biżuteria. Nie wiem czy te pomysły Ci się spodobają, ale ja też jestem typową klepsydrą i w takich wariantach czuję się najlepiej a i oczywiście do takich dłuzszych tuniko bluzek super komponują się jeansy rurki

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Pomysł na mnie

Co do figury - faktycznie to jest klepsydra. Wiele rzeczy mi w niej przeszkadza, nawet bardzo. Po pierwsze jestem niska, mam tylko 163cm. Ważę dość sporo, bo aż 54kg (do tego wzrostu to dużo jest). Moja figura jest dziwna - mam dość długie nogi w porównaniu do reszty i to sprawia, że cały tłuszcz odkłada się na biodrach i brzuchu. Bardzo tego nie lubię, mimo, że w tym roku schudłam 6kg nadal nie mam wymarzonego płaskiego brzuszka (mimo ćwiczeń i diety;/).
Do tego jeszcze mam dość duży biust, noszę rozmiar 70E. To wszystko sprawia, że wyglądam trochę nieproporcjonalnie.
Włosy wolę dłuższe, zdecydowanie dłuższe. Do krótkiej fryzury moje się nie nadają, bo strasznie ciężko je ujarzmić. Mam teraz mocno wycieniowane i grzywka jest długa, asymetryczna.
Co do twarzy - mam okrągłą twarz i w ogóle nie widać mi kości policzkowych.
Dodaje zdjęcia. Za wszystkie rady jestem baaardzo wdzięczna. Hmm, wreszcie podjęłam decyzję żeby coś ze sobą zrobić, bo nie ma co tkwić w kompleksach.

http://imageshack.us/f/683/dsc0583u.jpg/
http://imageshack.us/f/13/dsc0633g.jpg/ <- tu w całości.

Re: Pomysł na mnie

Nie mogę narzekać że mam krótkie nogi ale gdyby były jeszcze trochę dłuższe to bym się cieszyła a z takiego rozmiaru biustu to już całkiem więc dziwi mnie że nie jesteś zadowolona wagę jak na taki wzrost masz normalną ja mam taką samą tylko jestem parę cm wyższa ale u ciebie ważą więcej piersi niż u mnie:) mam nadzieją że cię nie uraziłam takim małym żarcikiem. Jak najbardziej bym eksponowała piersi albo nogi. Co do włosów i kształtu twarzy to poproś fryzjerkę żeby ci wycieniowła włosy na boku na takiej długości miedzy kością po.liczkową a żuchwą to optycznie wyszczupli twarz

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Pomysł na mnie

Ja tylko powiem, że nie wiem skąd masz te kompleksy, bo na zdjęciach widać że ładna z ciebie dziewczyna. Chciałabym mieć takie piersi Pozdrawiam

http://historiawlosow.blox.pl/html

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomysł na mnie

też uważam, że jesteś bardzo ładna, a waga jest jak najbardziej zdrowa. Jesteś wzrostu średniego, niska to jestem ja 157cm sprawe załatwiaja szpile lub koturny ;p mało tego waże 57kg i nawet przy moim wzroście nie jest to jeszcze nadwaga, choć tu już górna granica. Powiem Ci szczerze, kobiety o szerokich, rozrośniętych biodrach, lub obfitym biuście nigdy nie będa szczuplutkie, a nawet jesli już takie coś osiagają nie wyglądają wcale dobrze-wręcz nie naturalnie wiele dziewczyn moze Ci tylko zazdrościć super biustu ja mam dość spore biodra i tyłek, pamiętam, ze jak miałam naście lat było to dla mnie sporym kompleksem, a teraz wręcz uważam to za swój atut wielu facetom się podoba ;p ale co najwazniejsze kreci tego własciwego faceta pomyśl, ze Twój facet pewnie ubóstwia Twoje kształty, nie bez powodu jest z Tobą a nie laską 175 cm i 40kg

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Pomysł na mnie

Olaaaa160 piękna z Ciebie dziewczyna i nie rozumiem twoich kompleksów a wrecz patrzac na Twoje fotki sama sie ich nabawiam - mierzę tyle co Ty, a 54 kg dawno nie ważyłam ;p biust jak dla mnie tez idealny rozmiar, w porównaniu do mnie ;p więc kobietko naprawdę głowa do góry! chyba, że lubisz jak Cię komplementują i przekonują, że się mylisz ;p Co do propozycji to dziewczyny w sumie dużo napisały - zgadzam się z nimi. Masz bardzo ładną twarz, delikatną urodę i widac zdrową cerę. Wielki makijąż myślę, że nie jest potrzebny. Tak po zdjęciach wydaje mi się, że w chłodnych barwach dobrze Ci - klasyczny makijaż, karminowe usteczka... i sznur pereł dla wydłużenia sylwetki i odwrócenia uwagi od biustu

Re: Pomysł na mnie

wielu facetom się podoba ;p ale co najwazniejsze kreci tego własciwego faceta pomyśl, ze Twój facet pewnie ubóstwia Twoje kształty, nie bez powodu jest z Tobą a nie laską 175 cm i 40kg

Izabela

No właśnie....
Dzięki dziewczny za miłe słowa.

Re: Pomysł na mnie

Oluś Ty nie patrz na jego eks, bo po pierwsze i najważniejsze to nie z nią jest tylko z Tobą! po drugie facetom gusta wraz z wiekiem się zmieniają i co prawda nie wszyscy, ale baaardzo wielu facetów (znam takich całe mnóstwo) z wiekiem przestaje patrzeć za dziewczynami wychudzonymi jak modelki i co często za tym idzie chłopięcej sylwetce a zaczynają szukać partnerek o kobiecych kształtach mówiąc prosto większość facetów lubi mieć za co chycić ;p po trzecie faceci to wzrokowcy i nie chcę tu teraz rodu męskiego pozbawiać empatii i uczuć wyższych, ale nie czarujmy się nie byłby z Tobą gdybyś mu się nie podobała
Szczerze uważam, że jesteś ładna i ze szczerego serca radziłabym Ci nie chudnąć bo nie wyjdzie Ci to na zdrowie. Owszem można sobie rzeźbić pewne partie ciała, ćwiczonka jak najbardziej na brzuszek, na nogi jeśli chcesz, ale utrata ogólnej wagi nie byłaby dobra i nie wiem kto Ci powiedział, że przy Twoim wzroście to dużo :/Mnie lekarz powiedział, że moja waga czyli 57kg przy wzroście 157cm jest jeszcze jak najbardziej odpowiednia (zależy jeszcze czy ktos jest grubszej czy drobnej kosci) troszkę zrzucam bo najlepiej czuje sie w wadze 55kg ale nie mniejszej. Powiedział mi też, że jesli przeszkadza mi wystający brzuszek to niestety ale trzeba ćwiczyć dane partie ciała bo odchudzanie nic nie da, mogę zlecieć z wagi, a majac zwiotczałe mięśnie brzuszek będzię odstawał nadal ;p

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: