Pomysł na mnie

  • 2011-06-07, o 11:16
  • 55
  • 16 886
  • 20
  • 29

Re: Pomysł na mnie

Używam sypkiego pudru, ale nadal wygląda to nieświeżo.

Re: Pomysł na mnie

A cieszyłabyś się jakbyś miała 166cm wzrostu,ważyła 56kg i miała rozmiar stanika 70A?:D wątpię, bo nawet nie mogę kupować takiego stanika jaki mi sie podoba tylko taki jaki jest w moim rozmiarze:) Dodam, że też jestem szeroka w biodrach. Ale tego akurat się nie da zmienić. Nawet jakbyś schudła 20kg to te biodra i tak będą szerokie, bo tak mamy rozstawione kości.Także głowa do góry. Nie jesteś jedyna. Zakładaj wysokie buty, co optycznie wydłuży Ci nogi i automatycznie wyszczupli sylwetkę.Jeżeli masz wcięcie w talii zaznaczaj je paskami i dopasowanymi bluzkami, aby niepotrzebnie się nie poszerzać. Unikaj spodni i spódnic z podwyższonym stanem i tzn bombek, bo poszerzają. Nie zakladaj bluzek z falbankami na wysokości piersi, bo tylko zwróci to uwagę na ich rozmiar i jeszcze bardziej je powiększy. Z tego co widzę jesteś raczej delikatną dziewczyną, więc nie stawiałabym na mocny makijaż i rockowe ciuchy. Wybieraj jasne, pastelowe kolory, dzięki czemu będziesz wydawała się bardziej radosna. Możliwe, że dzięki jaskrawym odważnym kolorom ubrań będziesz postrzegana przez ludzi jako pewna siebie dziewczyna:) Powodzenia;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Pomysł na mnie

Przepraszam Ladymakeup, nie zauważyłam postu.
Stosowałam dietę mż ;p A oprócz tego wróciłam po przerwie do mojej pasji - jeździectwa. Niesamowity trening dla całego ciała, szczególnie brzucha, pośladków i ud. 10kg to nie za dużo? Jak dla mnie to zawsze bardzo szczupło wyglądasz, o ile mogę to ocenić jedynie po buzi
PS. A jaki krem polecasz?

@Klaudusia
Ja noszę rozmiar 70E lub 65F, to dopiero jest problem do znalezienia. Najładniejsze fasony zawsze są np do miseczki C lub D. Jeśli znajdzie się rozmiar, to fason bardzo poważny. Są specjalne sklepy, które oferują takie udziwnione rozmiary, ale wtedy za zwykły biustonosz płaci się 200, nawet 300zł. Mnie cieszy jedynie to, że w moim mieście triumpha prowadzi miła Pani i zawsze jak znajdzie coś ciekawego w moim rozmiarze to mi zamawia.
Główna wada takich piersi to ich waga :/ Pociesza mnie jedynie myśl, że moja mama, po której odziedziczyłam klatkę, ma cały czas bardzo jędrne piersi (mimo rozmiaru), więc jest nadzieja, że długo będę oszukiwać grawitację
Bioder nie mam szerokich, ale za to mam strasznie wypukłe pośladki.
Dzięki za rady dotyczące ciuchów.

Re: Pomysł na mnie

Muszę się włączyć do tej dyskusji:)
Ola, jakbym Cię zobaczyła na ulicy to bym sobie pomyślała "fajna laska"! Masz śliczną buzię, ciemniejszą karnacje i zadbaną cerę jak napisała Ladymakeup:) figurę przecież też masz ekstra, nie wiem czego od siebie jeszcze wymagasz, jestem w szoku no:)
Jednak chyba każda z nas ma czasami taki dzień, że najchętniej by zasłoniła wszystkie lustra w domu:/ moje sposoby na takie małe chandry to:
1. Obcasy - wyszczuplają i sprawiają, że automatycznie prostują się plecy, czy któraś kobieta nie czuje się w nich atrakcyjna?:)
2. Zrobienie czegoś dla siebie, chociażby pomalowanie paznokci, czy zrobienie maseczki na włosy - jest takie wrażenie, że się jest zadbanym:)
3. Dużo uśmiechu:))
Pamiętaj, że to czy jesteśmy piękne czy nie siedzi w naszych głowach, wystarczy się polubić i uwierzyć w siebie:)
Pozdrawiam!:)

Re: Pomysł na mnie

Sabia dzięki wielkie ;*

Ladymakeup czyli Moniko, aż z ciekawości chciałam zobaczyć więcej Twoich zdjęć, ale na facebooku masz zablokowaną galerię ;<

Re: Pomysł na mnie

wiesz 65A byłoby mile widziane:) Ale, że ciężko taki dostać to kupuję 70A;p Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest polubienie siebie takiej jakiej się jest, bo jak już zaczniesz dietę to musisz ją kontynuować, żeby nie było efektu jojo. Nie wiem jak wy, ale co jakiś czas robiłam podejścia do diety, z tym że uwielbiam słodycze i nie potrafię bez nich żyć:D Wiec postanowiłam się nie odchudzać:D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomysł na mnie

Co do bielizny mogę wam polecić kilka firm polskich: Kinga, Konrad, Milena i Esotiq- mają fajną bieliznę z małymi obwodami i dość rozbudowaną gamę miseczek od A do F bądź więcej i nie są jakoś strasznie drogie. A Triumph ma moim zdaniem okrojone rozmiarówki (mam chyba ze 2 które jako tako pasują) i mi jest ciężko coś znaleźć bo jestem małobiuściasta:)
Ja nie stosuję diet, jem wszystko ale w mniejszych porcjach niż powinnam. Swego czasu próbowałam się odchudzać ale zawsze jak się za to zabierałam to mi przybyło a nie ubyło kilogramów.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Pomysł na mnie

Ja powiem wam szczerze nigdy się nie odchudzałam, jem wszystko na co mam ochotę, ale nie w nadmiarze Nigdy nie miałam problemów z nadwagą, wręcz przeciwnie.
Jem dużo błonnika, znajduje się on np. w otrębach
Osobiście polecam otręby owocowe, są bardzo smaczne

Re: Pomysł na mnie

ciekawy temat

Re: Pomysł na mnie

Uwielbiam otręby :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: