Pomysł na mnie

  • 2011-06-07, o 11:16
  • 55
  • 16 892
  • 20
  • 29

Re: Pomysł na mnie

Inna kwestią jest to, że masz ochotę na zmianę wizerunku odpowiednim ubiorem też "rzeźbimy" swoje ciało podkreślając atuty i korygując niedoskonałości, które dosłownie każda z nas posiada bo ja np mam mniejszy biust i podkreślam go push upem, mam raczej krótkie nogi w stosunku do tłowia i zakładam wysokie buty+ spódnice czy spodnie, które optycznie wydłużaja nogi. Jeśli chcesz dodać sobie wzrostu butami a uważasz, ze przy tym nogi masz za długie co ja raczej uważam za Twój super atut mozesz poeksperymentować z fasonami, które optycznie trochę te nogi skracają chociaż dla mnie to grzech przy tak pieknych nogach ;p
Co do buzi fryzura i makijaż potrafia cuda i naprawdę optycznie łagodzą lub wyostrzaja rysy twarzy. Ja np jestem naturalną blondynką ( taki mysi blond) długo rozjaśniałam włosy lub robiłam baleyage z przewagą blondu i to tak trochę zlewało mi się z twarzą, z dnia na dzień przefarbowałam się na ciemny, prawie czarny brąz i samo to już mnie wyostrzyło Jeśli znasz jakąś dobrą fryzjerkę a któraś z naszych propozycji przypadła Ci do gustu, mozesz zapytać co o tym sadzi, a moze sama poradzi Ci coś fajnego, tylko musisz sprecyzować co np w swoim wizerunku/buzi chciałabyć podkreślić, zaakcentować. Jeśli chodzi o makijaz sprawa jest troszkę prostsza bo możesz sama eksperymentować, padły tu kolorki myslę w sam raz dla Ciebie, nasza lady make up też ma rację, delikatny makijaż będzie super. Jeśli do tej pory się nie malowałaś i naglę zaczęłabyć robić to bardzo mocno na codzień byłby to raczej szok poćwicz róze makijaże a sama zobaczysz w czym będziesz czuła się najlepiej

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Pomysł na mnie

tak jeszcze patrzę na to Twoje zdjątko gdzie jesteś w czarnej bluzeczce i jeansach i co do ubioru wiele bym nie zmieniała, jest super jedyne co to moze zamieniłabym bluzeczkę na podobną tylko taką, która bardziej podkreśliłaby wciecie w talii co jest mega kobiece, dodałabym jakąś "ciężką" branzoletkę na rękę, lekko podkreśliła oko i postrzępiła Ci włoski w sensie bardziej wycieniowała tak, zeby troszkę drapieżnie podkreśliły twarz i warto by było rozejrzeć się za inna grzywką nie koniecznie zaczesywaną na bok

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Pomysł na mnie

Dzięki wielkie!
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak nakładać bronzer żeby wyszczuplić twarz w moim przypadku??

Re: Pomysł na mnie

Z tego co zauważyłam to wyszczuplanie twarzy nie jest Ci potrzebne
pod kośćmi policzkowymi możesz lekko zrobić bronzerem - w kierunku do ucha.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomysł na mnie

Ja mam taką dość okrągłą twarz i w ogóle nie widać kości policzkowych :/ Nawet mój facet mówi, że wyglądam jak "pączuś"....

Re: Pomysł na mnie

myślę, że Twój facet w ten sposób pieszczotliwie się do Ciebie zwraca i wielu facetów mówi tak do swoich partnerek, nawet tych mega chudych też uważam, że jakieś specjalne wyszczuplenie twarzy nie jest Ci potrzebne zawsze jednak można optycznie wyostrzyć rysy twarzy. Proponuję abyś poszukała w tutorialach naszej mentorki Lady tego na temat jak wykonturować twarz. Naprawdę jest mnóstwo do poszperania a Monii ma dar tłumaczenia i filmiki są super zrozumiałe i dokładne

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Pomysł na mnie

Piekna z Ciebie dziewczyna Olu160.Twoja waga jest absolutnie odpowiednia do wzrostu ja mam 168cm wzrostu i 60kg wagi i nigdy nie myslałam o sobie , że waze zbyt dużo
Ale jeśli bardzo chciala byś troszkę zrzucić kg to
przydadzą się ćwiczenia i jedzenie duzej ilosci błonnika, wspomaga on nie tylko w traceniu na wadze ale poprawia perystaltyke jelit jes bardzo dobry,np Nes Vita ok.1.20zł bardzo smaczna
A i jeszcze jesli wybrała byś sie na silownie pamietaj gdy chcesz zrzucić kilo to ćwicz nieco krucej i na cieższych ciezarkach,jeśli zaś chcesz nabrać muskulatury ćwicz na lzejszych a dłuzej
Mam nadzieje, że rady sie przydadzą
Pozdrawiam.

Re: Pomysł na mnie

Dzięki za radę. Diety i ćwiczenia mam już nieźle obcykane, bo w tym roku schudłam już w sumie 7kg. Mam do Was dziewczyny pytanie odnośnie podkładu. No więc, moja cera wygląda ostatnio jakoś hmm "nieświeżo". Zawsze miałam problem z okropnymi cieniami pod oczami. Chociaż mam dobry podkład kryjący (Lasting performance z MaxFactora - nowy, niedawno kupiony) + korektor z Astora, to nie potrafię zakryć niedoskonałości. Mam taki nierówny koloryt, a po nałożeniu podkładu, nawet małej ilości, dobrze rozprowadzonej gąbeczką lub palcami, zostają smugi. Żeby nie było, przed nałożeniem tego wszystkiego dokładnie myje twarz żelem i przemywam tonikiem. Używam kremu do cery z niedoskonałościami, matującego, a mimo na powiekach podkład się normalnie waży. Wkurzam się przed każdym wyjściem, bo widuję dziewczyny z idealnym makeup\'em, a mi jakoś nie wychodzi. Nie mam ogromnych problemów z cerą, ale bez makijażu wyglądam kiepsko...

Re: Pomysł na mnie

Hmmm...ja na podkowy pod oczami poleciłabym korektor rosświetlajacy z Light Touch, podkład możesz rozprowadzać gąbeczką albo po nałożeniu podkładu oprusz skóre sypkim pudrem
Może to coś pomoże

Re: Pomysł na mnie

7 kilo?? a jak to zrobilas? ja planuje 10 ale zabrać się jakoś nie mogę ;p co do Twojego pytania na cerę - zacznij od zmiany kremu, bo być może to on jest powodem wszelkich smug.. a po podkładzie pudrujesz twarz?najlepiej pudrem sypkim, transparentnym. JEśli chodzi o sińce to korektor najlepiej używać lekko wpadający w żółty kolor - inaczej nie zminimalizujesz cieni.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: