Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

  • 2015-03-04, o 22:07
  • 39
  • 11 486
  • 21
  • 30

Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

Dziewczyny jeżeli któraś z was jeszcze nie oddała nikomu 1% podatku to proszę oddajcie go na Kacperka. Kacperek choruje na bardzo rzadką wadę układu kostnego PFFD i jego prawa nóżka jest krótsza od lewej aż o 29 cm i wada ciągle się pogłębia. Od kalectwa może go uratować tylko operacja w USA a koszt to ok 200 000 dolarów. Każda złotówka się liczy. Nawet jeżeli już się rozliczyłyście to przekażcie chociaż 2 czy 5 zł. Wg swoich możliwości. Tak niewiele a można pomóc maluchowi.

 

http://www.pomagamy-kacprowi.pl/jakwplacac.html

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

Szkoda ze wcześniej nie wiedziałam, bo u mnie zawsze cała rodzina oddaje 1% na jeden dany cel, co roku coś innego ;)

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

u mnie równiez zawsze się oddaje 1 % ,ale z racji tego że większośc ludzi mysli własnie tylko o dzieciach to ja namawiam ich żeby oddawali na chore i bezdomne zwierzeta.

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

również uważam że nie powinno się zapominać o zwierzętach, osobach starszych, niepełnosprawnych. w dużej mierze uwage kieruje się na dzieci..

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

To zawsze dobrze świadczy o człowieku jeśli myśli o innych. :)

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

u mnie równiez zawsze się oddaje 1 % ,ale z racji tego że większośc ludzi mysli własnie tylko o dzieciach to ja namawiam ich żeby oddawali na chore i bezdomne zwierzeta.

2015-08-04 08:06:50 autor monika212121

moje zdanie jest podobne ,często ludzie oddają wyłącznie tylko na dzieci a gdzie inni potrzebujący ,zwierze nie poprosi o pomoc

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

ja pomagam schronisku

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

My też zawsze pomagamy chorym dzieciom lub jakimś schroniskom.

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

Ja oddaję 1% właśnie na Kacpra z racji tego, że jest z mojej rodziny :) Oczywiście nikogo nie zmuszam. Po prostu jeżeli ktoś ma taką możliwość, a zastanawia się na kogo mógłby oddać ten 1% to zachęcam żeby oddać go na Kacperka :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

Ja oddaję 1% właśnie na Kacpra z racji tego, że jest z mojej rodziny :) Oczywiście nikogo nie zmuszam. Po prostu jeżeli ktoś ma taką możliwość, a zastanawia się na kogo mógłby oddać ten 1% to zachęcam żeby oddać go na Kacperka :)

2015-10-10 17:52:07 autor klaudusia0807

na przyszłość będę pamiętać :*

Re: Pomóżmy Kacperkowi- 1% dla Kacpra Makuch z Żelechowa

Dziękuję KamiluŚkaa :*

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: