Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

  • 2017-12-01, o 14:54
  • 10
  • 5 615
  • 8
  • 7

Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Witam. Ostatnimi czasu przeszukuje internet w poszukiwaniu świątecznego prezentu dla mojej ukochanej. Interesuje się ona makijażem i planuje uczesnictwo w kursach a więc pomyślałem, że fajnie było by aby owy prezent był z tym związanu. Niestety tu pojawia się trudność bo nie mam o tym pojęcia. Myślałem o jakimś gotowym zestawie kosmetyków razem z kosmetyczką i znalazłem ładny zestaw marki Estee Lauder ale po przeszpiegach się okazało się, że nie przepada za tą marką. To mnie uświadomiło, że nie nie będzie łątwo trafić w odpowiedni typ/markę produktów. I tu pojawiają się moje pytania:

Czy są produkty "uniwersalne", które zadowolą większość kobiet?

Czy są zestawy "szkoleniowe", na których moża poćwiczyć, i które pozwolą na efektywniejszą naukę sztuki wisażu?

A może są jakieś inne opcję, które sprawią jej radość i są pośrednio związane z wisażem?

Dodam jeszcze, że przebywam w UK a więc produkt musi być dostępny na wyspach a do dyspozycji mam kwotę w przedziale 500-1000pln.

Dziękuje za weszelkie sugestie ;)

 

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Jeśli masz kontakt z jej koleżankami możesz popytać, jakie marki są jej ulubionymi albo sam "zrób przeszpiegi". :) Możesz pomyśleć o jakiejś książce o wizażu/makijażu i do tego dokupić jakiś zestaw pędzli lub kosmetyków. Trudno jest znaleźć coś uniwersalnego ale możesz się zastanowić - jeśli widzisz, że Twoja ukochana nosi na co dzień szminki, możesz celować w tę kategorię. Jeśli woli cienie do powiek, to masz duże pole do popisu. Albo skoro dysponujesz taką sumą to może Twojej ukochanej brakuje np. fajnego organizera na kosmetyki w stylu kuferka lub jakiegoś podświetlanego lustra? :)

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Myślałem o pewnego rodzaju organizerze ale na ebayu jedyna co widzę to Chińskie, proste kuferki. Czy są może jakieś firmy zajmujące się produkcję owych kuferków? Chodzi mi przede wszystkim i ładny wygląd i porządne wykonanie.

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Tu, w sklepiku Ladymakeup, są piękne kuferki kosmetyczne. Sama ostatnio kupiłam taki o symbolu HZ 038 BLACK. Jest cudny!

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Uniwersalnych kosmetyków nie ma, przynajmniej ja nie znam marki, która pasowałaby KAŻDEJ kobiecie ;) Trzeba wypytywać, wybadać :) A zestawy do hybryd też wchodzą w grę? Jak tak, to Neonail ma bardzo dobre okazje na Święta, też takie z kuferkami (na początek byłyby dobre). Osobiście bardzo lubię ich produkty, pracuję na nich i jestem zadowolona, także możesz też coś takiego rozważyć :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Pierwsze o czym uniwersalnym do makijażu pomyślałam to zestaw dobrych pędzli np. marki Sigma. Równie dobrze możesz celować w gąbeczkę do makijażu Beauty Blender (oryginalną). Do tego zakup kuferek albo organizer, jakieś dobre perfumy i prezent gotowy. No jest jeszcze możliwość zakupu bonu podarunkowego do jakiegoś sklepu stacjonarnego bądź internetowego to wtedy będziesz miał pewność, że któraś część prezentu trafi w gusta twojej ukochanej :p

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Skoro UK to kupuj rzeczy tam latwo dostepne, np. produkty z MUFE sa bardzo solidne. Anastasia Beverly Hills jakas paletka, paletki zawsze beda fajne bo sobie chociaz pare cieni wykorzysta. Duzo sklepow tez ma liste bestsellerow ktora warto sie zasugerowac :)

 

 

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Dziękuję bardzo wszystkim za podpowiedzi. Bardzo mi pomogłyści w wyborze bo oczywiści sam wybrał bym coś kompletnie nieprzydatnego. Wybór padł na kuferek, zestaw pędzi marki Sigma i różnokolorowe paletki marki ABH. Być może są jeszcze jakieś kursy w formie książki bądź online godne polecenia?

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Może pomyśl o książkach o makijażu? Wybór masz tutaj: https://www.ladymakeup.pl/sklep/ksiazki.html. Jest fajny podręcznik pani J.Wagner - czyste kompedium dotyczące pracy wizażystki i wizażu + wiele innych fajnych pozycji. Jeżeli wybrał byś przesyłkę Global Ekspres to przewidywany czas dostawy do UK wynosi 6 dni. Czyli jest wielkie prawdopodobieństwo (jeżeli nic po drodze się nie stanie), że paczka dotrze na czas :D

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

A może wykupienie jakiegoś kursu makijażowego? 

Re: Pomoc w wyborze świątecznego prezentu.

Co do pędzli to ja jednak polecam annabelle minerals, uwielbiam np ich pędzel do cieni, żadnym mi się tak dobrze nie maluje jak właśnie nim. Ogólnie marka świetna, zarówno pod kątem akcesoriów jak i samych kosmetyków.

:* ^^
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: