Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

  • 2013-02-04, o 15:25
  • 47
  • 14 880
  • 31
  • 40

Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

Witam, chciałbym sprawić dziewczynie prezent i kupić pędzle do makijażu. Sam nie specjalnie się na tym znam bo jedyne pędzle z jakimi miałem styczność to te do malowania ścian. Zainteresowałem się tematem i uznałem za odpowiednią markę Hakuro (to byłby jej pierwszy zestaw pędzli) I postarałem się dobrać numery: H54, H74, H24, H70, H85. Chciałbym zamknąć się w kwocie 100-120zł I tu mam pytania: Czy Hakuro sprawdzą się na pierwszy zestaw? Czy wybrałem dobre pędzle? Chętnie posłucham sugestii i ewentualnych opcji.I ostatnie pytanie, czy mogły by mi Panie podać jakiś 6 pędzel do kompletu? Ja niestety nic już nie wymyśliłem bo wszystko zdawało mi się być do tego samego. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

Zobacz tu http://www.ladymakeup.pl/porady/podstaw ... aw-pedzli/
Filmik jest o pędzlach maestro, ale będziesz mieć rozeznanie jakie pędzle kupić na początek, ile do oczu itp.
Z tego co widzę masz wśród wybranych pędzli do nakładania podkładu, nie każdy lubi nakładać podkład pędzlem, dlatego lepiej upewnić się czy taki pędzel bedzie potrzebny, bo może zamast niego będzie bardziej przydatny jakiś do oczu.

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

Redblush dzięki za filmik

Bardzo ciekawe domy z bali.

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

Nie ma za co, fajnie, że pomogłam.

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

bardzo lubie firme hakuro ,co do kavai mam troszke gorsze zdanie odnośnie wykonania pędzli konkretnie skuwki

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

Ja mam jeden z Hakuro, jeden z Kavai, dwa z Maestro i kilka z innych mniej znanych firm i zarówno z Maestro czy Hakuro jak i Kavai jestem bardzo zadowolona :)

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

Zamiast h54 lepiej h55 a zamiast h70 - h79. Na pierwsze pędzle hakuro to dobry wybór

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

Ja bardzo bym się cieszyła z takiego prezentu :)

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

Ja też marzę o takim prezencie, ale z Zoevy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

maestro ma dobre pędzle

Re: Pomoc w dobraniu pędzli Hakuro

Zamiast h54 lepiej h55 a zamiast h70 - h79. Na pierwsze pędzle hakuro to dobry wybór
2015-08-22 12:35:23 autor AgataR

Hmmm... ale H54 można używać do podkładu, a H55 jest przeznaczony tylko do pudru. Lepiej zostać przy H54, bo do podkładu bardziej się przyda, do pudru w końcu można użyc puszka.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: