Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

  • 2015-09-21, o 14:30
  • 40
  • 13 570
  • 24
  • 34

Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

Hej Dziewczyny! Proszę o pomoc w dobraniu cieni do powiek. Głównie bazuję na brązach i beżach a chciałabym trochę zaszaleć kolorem, ale też nie chcę wyglądać jak pajac;P jestem dość blada, nie pasują mi na pewno granaty i niebieskości. I co na usta?

 

 

 

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

Jeżeli chodzi o cienie to widziałabym twoje piękne ciemne oczy w odcieniach fioletu, burgundu, różu. W paletce Sleeka Vintage Romance są takie trzy cienie, które wyglądałby naprawdę fajnie. WIem, bo sama lubię się nimi malować. Polecam Ci, żeby poszukała swatche w sieci.

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

Jeżeli chodzi o cienie to widziałabym twoje piękne ciemne oczy w odcieniach fioletu, burgundu, różu. W paletce Sleeka Vintage Romance są takie trzy cienie, które wyglądałby naprawdę fajnie. WIem, bo sama lubię się nimi malować. Polecam Ci, żeby poszukała swatche w sieci.

2015-09-21 15:18:47 autor

też tak uważam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

Oj, fiolecik zdecydowanie :) A jak fiolecik to przydałby się jeszcze złoty np na dolną powiekę. Piękne złotka i miedzie ma MUA w paletce Undress Me Too. Możesz też zaopatrzyć się w mój ukochany pigment KOBO w kolorze Sea Shell, który mieni się na różowo-złoto i wygląda PRZE-CUD-NIE. Zarówno na dzień jak i na wieczór :) A na usta Golden Rose Velvet Mat, jeśli lubisz matowe szminki. W zależności jakie lubisz kolory, tam znajdziesz i nudziaki, i róże, przez fiolet aż po czerwień.

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

Ok, w paletę sleek'a zamierzam zainwestować ale dopiero gdzieś za miesiac ;) mam już jedną bardzo klasyczną Au Natureli bardzo ją lubię poza tymi kolorami jasnymi, bo jakoś mi nie leży ich pigmentacja. Co do pigmentu kobo sea shell-mam bardzo podobny tylko z my secret i faktycznie jest rewelacyjny i bardzo go lubię;). Potrzebuję jakiegoś fajnego cienia na już tylko jak przeglądam to, co mogę dostać stacjonarnie i w rozsądnej cenie to nic mi do głowy nie wpada. Jest dużo fioletów ale dość jaskrawych, a mnie chyba bardziej leży coś w stronę śliwki:) coś takiego jak poniżej?

 

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

fajny kolor. warto spróbować, Tobie chyba będzie pasował taki kolor

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

Lub coś takiego...

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

Myślę że brąz z fioletem :)

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

Myślę że brąz z fioletem :)

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

Myślę że brąz z fioletem :)

Re: Pomoc w dobraniu kosmetyków do makijażu

ładne kolorki

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: