Pomieszkiwanie na wsi

  • 2012-10-10, o 18:54
  • 54
  • 18 753
  • 33
  • 52

Pomieszkiwanie na wsi

Witam wszystkich. Ostatnio dostaliśmy od rodziców męża działkę w urokliwym miejscu. Dotychczas mieszkaliśmy na osiedlu toteż pierwsza myśl była taka żeby wybudować tam dom. Tylko czy to w ogóle ma sens? Obydwoje musielibyśmy dojeżdżać do pracy no i dzieci do szkoły. Do sklepu daleko, generalnie wszędzie szmat czasu żeby dojechać. Teraz pojawił się pomysł letniska, albo chociaż małego budynku, coś w stylu tych projektów pawilonów, tylko tu akurat bardziej handlowe. Co o tym myślicie? Chodzi o to żeby było to miejsce na wypady weekendowe, albo nawet dłuższe.

Re: Pomieszkiwanie na wsi

Jeśli nie chcecie tam mieszkać, to warto wybudować coś, gdzie będzie można spędzić trochę czasu np w wakacje

Re: Pomieszkiwanie na wsi

Ja bym wybudowała jakiś mały domek, coś w stylu domku letniskowego, sama o czymś takim marzę, ale nie wiem czy kiedykolwiek to marzenie się spełni :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pomieszkiwanie na wsi

Popieram KamiluŚkaa. Mój wujek ma taki "domek letniskowy" w Borach Tucholskich i zawsze fajnie spędzamy tam z kuzynostwem wakacje. :)

Re: Pomieszkiwanie na wsi

U mnie w rodzinie niestety takiego domku nie ma, działki są ale nie ma się kto za to zabrać a szkoda, bo fajnie byłoby tam spędzić czas czasem z rodziną a czasem ze znajomymi :)

Re: Pomieszkiwanie na wsi

rzeczywiście jak wszędzie daleko to juz lepiej domek letniskowy

Re: Pomieszkiwanie na wsi

wybudujcie domek letniskowy :)) 

Re: Pomieszkiwanie na wsi

Pewnie, w miarę mozliwości i pieniążków wybudujcie mały domek i będzie w sam raz na wypady weekendowe albo wakacyjne ;)

Re: Pomieszkiwanie na wsi

Super pomysł. Zawsze po cichu marzyłam o domku, najlepiej gdzieś w lesie zdala od hałasów. :)

Re: Pomieszkiwanie na wsi

domek na wsi super sprawa

Re: Pomieszkiwanie na wsi

Całe życie w mieście. Jednak ciągnie mnie gdzieś za miasto zwłąszcza nad wodę. Możliwość wyjechania w czasie wolnym do domku niedaleko wody......... ach, marzenie. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: