Polecany lakier do włosów

  • 2015-11-13, o 14:28
  • 39
  • 14 272
  • 30
  • 37

Polecany lakier do włosów

Cześć dziewczyny

 

Ostatnio naszła mnie ochota na pobawienie się w stylizację włosów, jakieś fale zaploty, proste stylizacje dlatego chcę się Was zapytać jaki lakier do włosów polecacie i rzeczy do utrzymania kształtu włosów na dłużej (gumy, żele, itd)?

Jakaś rekomendowana firma? Wogóle czy któraś z was zajmuje się układaniem włosów na codzień? Bo mam parę pytań jeszcze :D

Re: Polecany lakier do włosów

Na codzień nie używam lakieru do włosów, ale w mojej łazience awaryjnie stoi zawsze jakiś lakier. Najczęściej wybieram lakier z Isany bądź teraz mam z Syossa. Nie mam zbyt dużego porównania z innymi markami.

Re: Polecany lakier do włosów

Nie używam za dużo lakieru (po prostu tego nie potrzebuje) ale jak muszę to używam z Taft albo Wella

Re: Polecany lakier do włosów

Ja za każdym razem używam lakieru do włosów kiedy je układam, bo bez tego zupełnie nie trzyma mi się fryzura. Moje włosy są dość gęste, ciężkie i bardzo gładkie, więc bez jakiegoś ,,obklejacza" po prostu leżą sobie wygodnie... Bardzo dobrze sprawdza się u mnie Hegron Gel Spray - Żel Mocny w rozpylaczu. 

Myślę, że jak radzi sobie z moimi włosami, to u kogoś innego powinien dać radę. Moja kuzynka - fryzjerka używa go u siebie w salonie fryzjerskim.

Plusem jest to, że występuje w różnych pojemnościach, więc na początek, dla wypróbowania, możesz się zaopatrzyć w najmniejsze.

Jana

Re: Polecany lakier do włosów

Dzięki za polecenia! Z ciekawości zobaczę ten Hegron jak to się sprawdzi u mnie :)

Re: Polecany lakier do włosów

Ja lakieu do włosów używam jedynie na jakieś wyjścia, a jak już używam to zazwyczaj jest to czarny taft.

Re: Polecany lakier do włosów

spray w żelu z tafta lu well

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Polecany lakier do włosów

Dzięki za polecenia! Z ciekawości zobaczę ten Hegron jak to się sprawdzi u mnie :)

2015-11-15 12:01:04 autor riley

 

Riley, jeśli wypróbujesz, to daj znać, jak się u Ciebie sprawdził. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona :)
Jana

Re: Polecany lakier do włosów

Wella sprawdza sie bardzo dobrze

Re: Polecany lakier do włosów

schwarzkopf got2be

Re: Polecany lakier do włosów

Ja lubię lakiery z wellaflex :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: