Pojedyńcze cienie KOBO i inne

  • 2015-09-22, o 11:21
  • 41
  • 14 037
  • 27
  • 35

Pojedyńcze cienie KOBO i inne

Hejka

 

Co sądzicie o jakości cieni KOBO w pojedynczych wersjach? Chcę coś znaleźć tańszego od Inglota do konstrukcji swojej własnej paletki aby zrobić ją na singlach na magnetycznej paletce. I tak myślę czy te cienie mają dobrą pigmentację? Dużo odcieni do wyboru? Są jeszcze jakieś fajne tańsze firmy od Inglota, co oferują same wkłady pojedyńcze?

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

mnie cienie kobo az tak nie przypadły do gustu ale duzo dziewczyn je chwali ,fajne cienie są z my secret i sensique moim zdaniem ale niestety nie mozna ich kupic w formie wkładów .

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

Ja je lubię. Mają śliczne kolory ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

mnie cienie kobo az tak nie przypadły do gustu ale duzo dziewczyn je chwali ,fajne cienie są z my secret i sensique moim zdaniem ale niestety nie mozna ich kupic w formie wkładów .

2015-09-22 11:46:12 autor monika212121

 

cienie z my secret wystarczy podgrzać na prostownicy i juz mamy sam wkład ;)

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

mnie cienie kobo az tak nie przypadły do gustu ale duzo dziewczyn je chwali ,fajne cienie są z my secret i sensique moim zdaniem ale niestety nie mozna ich kupic w formie wkładów .

2015-09-22 11:46:12 autor monika212121

 

cienie z my secret wystarczy podgrzać na prostownicy i juz mamy sam wkład ;)
2015-09-22 15:30:40 autor AgataR

może i fajny pomysł ale ja chciałabym je potem włozyc do kosetki magnetycznej a ich spody chyba nie złapie magnes ,juz kiedyś kupiłam cienie z catrice ,wyjęłam z oryginalnego opakowania i nie trzymały się magnesów.

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

Zawsze można jakiś magnesik przykleić na spód. :)

A jak uszktałtuje się cenowo zbudowanie paletki z ośmiu cieni z My Secret czy Sensique?

Za Kobo zapłacę 80zł, za Inglota około 130zł. Można taniej zejść z taką własną paletką?

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

My secret kosztują ok 7 zł za sztuke a na promocji to 5 zł . Podobne jakościowo są tez z miyo i one mają większy wybór kolorystyczny. Ps mojej paletki trzymają się i bez dodatkowych magnesikow :)

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

My secret kosztują ok 7 zł za sztuke a na promocji to 5 zł . Podobne jakościowo są tez z miyo i one mają większy wybór kolorystyczny. Ps mojej paletki trzymają się i bez dodatkowych magnesikow :)
2015-09-23 11:28:20 autor AgataR

to jaką Ty masz paletke , z jakie firmy ?

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

No name, kupiona na allegro za ok 30 zł . Zwykła metalowa

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

pigmentacja jest genialna, uwielbiam

Re: Pojedyńcze cienie KOBO i inne

wole inglota i my secret

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: