Pofałdowana płytka paznokcia

  • 2011-12-08, o 10:51
  • 78
  • 165 274
  • 49
  • 63

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

ja mam bruzdy pionowe, jest już tak źle, że paznokcie pękają mi wzdłuż płytki

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Mi na pół paznokieć pęka u stopy... kosmetyczka mi powiedziała, że musiałam coś upuścić na stopę, albo uderzyć nią o coś i zniszczyła się płytka paznokciowa, tzn. jej struktura i już tak zawsze będzie mi paznokieć pękał. Bez sensu... wszystkie rajstopy mam przez to pęknięcie podarte...
________________

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

ja miała kiedyś na paznokciach u rąk ale kilku takie białe kreseczki jakby półkola ,ale jakos ssame sie pojawiły i same zniknęły ,od tamtego czasu juz ich wogóle nie mam

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Ja mam pofałdowana płytkę jednego paznokcia ale tylko dlatego ze kiedyś przygniotlam sobie paznokcia, który później odpadł. Od tamtej pory ten paznokiec jest ciągle pofałdowany :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Moja mama ma pofałdowane paznokcie i zastanawiam się od czego. Nie wygląda to zbyt estetycznie. :<

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

najczęstszą przyczyną jest wyciananie bądź nieumiejętne usuwanie i odsuwanie skórek

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

no niestety czasami się zdarza

też Tak miałam od wycinania skórek

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

Hmm nie wiem czym to może być spowodowane. Lepiej idź do dermatologa

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Pofałdowana płytka paznokcia

To może być uszkodzenie macierzy ale może też być zaczątek jakiejś choroby... lepiej udać się do dermatologa :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: