Podrażnienia od zimna i odmrożenia sposoby jak unikać i

  • 2013-01-29, o 23:09
  • 52
  • 27 551
  • 27
  • 44

Re: Podrażnienia od zimna i odmrożenia sposoby jak unikać i

Tlusty krem pomoze

Re: Podrażnienia od zimna i odmrożenia sposoby jak unikać i

Zgadzam sie tłusty krem powinien pomoc 

nie znam

Re: Podrażnienia od zimna i odmrożenia sposoby jak unikać i

W przypadku lekkich odmrożeń i podrażnień, stosowane przez częśćosób jest smarowanie sokiem z kapusty kiszonej, trudno ocenić mi ten sposób proszę o opinie.

Tak jak najbardziej, łagodzi podrażnienia, lekko nawilża skórę, skóra szybciej się regeneruje.

2013-01-30 00:10:38 autor RedBlush

Ciekawe.

Re: Podrażnienia od zimna i odmrożenia sposoby jak unikać i

tlusty krem

Re: Podrażnienia od zimna i odmrożenia sposoby jak unikać i

Noś rękawiczki. Usta smaruj balsamem  a twarz kremem z filtrem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Podrażnienia skóry łagodzi na przykład żel do kąpieli “7 Ziół” od HB. to naprawdę fajny kosmetyk który w składzie ma same naturalne rośliny lecznicze takie jak rumianek, ,krwawnik, brzoza, skrzyp polny, szałwia, rozmaryn i lipa.

Re: Podrażnienia od zimna i odmrożenia sposoby jak unikać i

natłuszczać ochronnie

Re: Podrażnienia od zimna i odmrożenia sposoby jak unikać i

Pamiętaj, że przy podrażnieniach trzeba szczególnie delikatnie zadbać o skórę. Ja naprawdę długo rozglądałam się za odpowiednim preparatem, aż znalazłam Octenicare. Krem jest świetny! Doskonale nawilża i pielęgnuje skórę. Ma działanie regeneracyjne naskórka a także odkaża. Jest niezastąpiony.

Re: Podrażnienia od zimna i odmrożenia sposoby jak unikać i

Pamiętaj, że przy podrażnieniach trzeba szczególnie delikatnie zadbać o skórę. Ja naprawdę długo rozglądałam się za odpowiednim preparatem, aż znalazłam Octenicare. Krem jest świetny! Doskonale nawilża i pielęgnuje skórę. Ma działanie regeneracyjne naskórka a także odkaża. Jest niezastąpiony.

2021-01-30 22:29:28 autor Kamilla36

Tak, to świetny krem. Też polecam.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: