Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

  • 2012-11-18, o 20:29
  • 36
  • 32 824
  • 25
  • 35

Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

Dziewczyny dkaczego budzac sie rano prawie zawsze mam podpuchniecia pod oczami?? jak z tym walczyc co pomoze?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

Powiem Ci, że ja już się tym nie przejmuję. Od zawsze mam wory pod oczami, chyba to genetyczne. Jedyne co z tym robię to stosuję "krem pod oczy, żel łagodny HB". Całkiem fajny produkt, możesz wypróbować.

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

przyczyn moze byc wiele, powiedz jak pielegnujesz skore wokol oczu? czy aplikujesz krem a jesli tak, to pamietaj by robic to tylko na skore pod oczami i luk brwiowy,nie aplikujemy kremu na powieke gorna -ruchoma krem aplikujemy od zewnetrznego kacika oka do wenetrznego kolistymi ruchami wokol galki ocznej( tak jak sa ulozone kosci) to pobudza przeplyw plynu limfatycznego i redukuje opuchlizne, wazne jest tez picie odpowiedniej ilosci wody i sposob odrzywiania. mam nadzieje ze cos ci to pomoze. ja tez nyje twarz chlodna woda zaraz po przebudzeniu to mi pomaga. pozdrawiam:)

Zapraszam na mojego bloga http://madzia22.pinger.pl/

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

a i jeszcze zapomniałam o jednym krem pod oczy jest raczej na noc a żel na dzień , krem jest bardziej odżywczy, żel chłodzący i odświeżający z właściwościami nawilżającymi.ja na noc polecam krem.

Zapraszam na mojego bloga http://madzia22.pinger.pl/

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

Moze spisz za wysoko tzn. glowe trzymasz za wysoko? Ja kupilam w aptece zel z arnika, mam t rozne, czasem smaruje ale na moje worki to przydalby sie chociaz jakis masaz limfatyczny.

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

Może za mało wody pijesz a za dużo kawy/herbaty

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

spróbuj użyć żelu pod oczy z firmy flos-lek.ja go stosuje i mi pomaga;) są jego różne rodzaje

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

Ja mam spuchnięte oczy jak jest w domu za ciepło. Od kiedy przykręcam grzejniki na noc budzę się bez worów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

Mam ten sam problem od dwóch tygodni. Czasem ciężko mi zasnąć, ale to nie od tego, bo bym podpuchnięcia miała już wcześniej. Zastanawiam się, czy może mieć to związek z tym, że dwa tygodnie temu córka kopnęła mnie w lewe oko (to oko ma zawsze większą podkowę). Poszłam nawet do lekarza, ale doktor nie wiedziała co to może być i kazała spróbować z kroplami do oczu. Jak nie pomoże, to do okulisty, a jak to nie pomoże, to znowu do niej. Coś czuje, że szybko nie znajdę przyczyny tych worków. Macie może jeszcze jakieś rady, pomysły od czego tak się dzieje?

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

podpuchnięte oczy mogą być uwarunkowane genetycznie, ale niekoniecznie.
Rano można zastosować kilka tricków:
- lód owinąć w ściereczkę i przykładać do oczu
- włożyć łyżeczkę do zamrażarki i potem ją przyłożyć do oczu
- stosować okłady z ziemniaka, z ogórka
- zakupić sobie żelowe okulary na noc
- zakupić zioło świetlika w aptece i robić okład z woreczków
- nasączyć zimnym mlekiem wacik i też go na chwilę przytrzymać.
A jak nie ma czasu na takie domowe sposoby- najlepiej zakupić krem z witaminą A, E czy K. W żadnym wypadku nie polecam stosowania kremów do twarzy w okolicach oczu - mogą być za agresywne....

Re: Podpuchniete oczy nawet po przespanej nocy DLACZEGO?

Żelowe okłady na noc potrafią dużo zdziałać, a jeśli chodzi o świetlik to należy z tym uważać - mi osobiście podrażnia oczy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: