Podkłady matujące

  • 2019-01-31, o 13:33
  • 1
  • 2 177
  • 2
  • 2

Podkłady matujące

Chciałabym kupić jakiś podkład matujący z Maybelline, nie widzę już matującego Affinitone'a. Moja skóra jest naprawdę tłusta, więc nie muszę się martwić ewentualnym przesuszeniem, raczej mi to nie grozi. Który byłby najlepszy, znalazłam na stronie takie: MAYBELLINE - SuperStay BETTER SKIN - Powder Foundation - Podkład w pudrze MAYBELLINE - DREAM VELVET - SOFT-MATT HYDRATING FOUNDATION - Podkład matujący I Dream Matte Mousse.

Re: Podkłady matujące

Chciałabym kupić jakiś podkład matujący z Maybelline, nie widzę już matującego Affinitone'a. Moja skóra jest naprawdę tłusta, więc nie muszę się martwić ewentualnym przesuszeniem, raczej mi to nie grozi. Który byłby najlepszy, znalazłam na stronie takie: MAYBELLINE - SuperStay BETTER SKIN - Powder Foundation - Podkład w pudrze MAYBELLINE - DREAM VELVET - SOFT-MATT HYDRATING FOUNDATION - Podkład matujący I Dream Matte Mousse.
2019-01-31 13:33:14 autor niunia123

Hej, na twooim miejscu postawiłabym na podkład stricte o właściwościach matujących skoro mówisz, że masz mocno tłustą cerę. A więc Super Stay i Better Skin odpadają. Ja bym ci polecała spróbować DREAM VELVET albo FIT ME - oba dobrze matują i jednocześnei posiadają, lekką nie obciążającą skóry formułę :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: