Podkład

  • 2015-03-01, o 18:27
  • 39
  • 13 164
  • 16
  • 30

Podkład

Witam. Mam pytanie odnośnie fluidu. Pracuje w chłodni i chciałabym wiedzieć jaki podkład proponujecie najlepiej. Mam teraz pewien podkład, ale strasznie szybki schodzi i skórę mam po nim bardzo suchą.

Re: Podkład

Podkład Revlon Colorstay jest dość trwały i można wybrać wersję do cery normalnej i suchej oraz tłustej i mieszanej. Być może sprawdzą się też podkłady wodoodporne jak np MakeUp Atelier Paris lub Pierre Rene Skin Balance ;)

Re: Podkład

Wodoodporne ale też może bardziej gęste ze względu na to że praca w chłodni i przede wszystkim jakiś krem który zapobiegnie wysuszeniu bo temperatura pewnie robi swoje. Myślę że CS może być odpowiedni, podobnie MAP.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Podkład

Krem obowiązkowo. Niska temperatura mimo warstwy podkładu może zaszkodzić kondycji skóry.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład

Także jestem zdania, że najpier musisz nałożyc na twarz warstwę kremu, a dopiero kiedy się wchłonie połozyć na to podkład, najlepiej o właściwościach nawilżających, skoro masz takie warunki pracy.

Re: Podkład

Przede wszystkim postaw na dobry krem - jakiś może być nawet dla dzieci, jak Bioderma ABC - nie zmarznie Ci buzia :) Potem baza pod podkład, a dopiero potem podkład, np. A&A albo Maybelline Affinitone :)

Re: Podkład

Najlepiej pod podkład nakładaj porządną warstwę kremu, ale nie nawilżającego, bo mróz i krem nawilżający się nie lubią ;)

Re: Podkład

Iwunia1990, a jaki krem polecasz pod podkład? ;))

Re: Podkład

Myślę, że jakiś tłusty krem, sama od siebie Ci nie polecę, bo jestem posiadaczką cery tłustej i używam lekkich kremów ;) Ale moja koleżanka z suchą cerą chwali sobie taniutką ziaję oliwkową, może zacznij od tych tańszych kremó? A nóż się z nimi polubisz? :)

Re: Podkład

Ja mam cerę mieszana ze skłonnością w stronę tłustej :))

Re: Podkład

no to nie wiem xD

Szczególnie polecamy

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
Y
Z

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

U

V

W

Y

Z

Fora: