Podkład nie podkreślający suchych skórek

  • 2012-08-17, o 18:35
  • 33
  • 17 816
  • 26
  • 31

Podkład nie podkreślający suchych skórek

Dziewczyny to pilne. Właśnie kończy mi się podkład i muszę kupić nowy. Jeszcze nie mam swojego number one. Ważne jest dla mnie, aby był lekki, nie tworzył efektu maski, w miarę dobrze krył i co najważniejsze żeby nie podkreślał suchych skórek. Cenowo to tak do 60zł. Bardzo proszę o w miarę szybką pomoc, bo jutro chciałabym już iść do drogerii:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

Mogę polecić Ci Paese matte&cover, jest lekki, ładnie kryje i nie podkreśla skórek ale nie wiem czy dostaniesz go w drogerii. Ten z MAP też jest dobry ale trzeba mieć dobrze nawilżoną skórę bo inaczej skórki będą widoczne. Oceniam narazie po próbkach ale w tym tygodniu zamawiam pełnowymiarowy bo mi się on podoba:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

Ja polecam z Rimmel Wake Me Up mieści się cenowo i jest naprawdę fajny inny dobry to z Maybelline. Fajne są rónież z Essence

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

z paese maja dobre podkłady ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

Najlepiej pomógłby tutaj peeling do twarzy, aby usunąć te suche skórki, potem dobry primer nawilżający i nie będzie z tym problemu. Może się pojawić efekt brzoskwini, ale wystarczy nakładać podkład ruchami w dół i nie trzeba szukać specjalnych podkładów pod te problemy.

 

A od siebie polecę podkłady i kremy CC od Bourjois.

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

nie ma takiego moim zdaniem chyba ze jest bardzo nawilżający

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

Najlepiej pomógłby tutaj peeling do twarzy, aby usunąć te suche skórki, potem dobry primer nawilżający i nie będzie z tym problemu. Może się pojawić efekt brzoskwini, ale wystarczy nakładać podkład ruchami w dół i nie trzeba szukać specjalnych podkładów pod te problemy.

 

A od siebie polecę podkłady i kremy CC od Bourjois.

2015-09-04 11:47:58 autor riley

dokładnie tak. jeśli nie chce się żeby podkład podkreślał suche skórki to trzeba się najpierw pozbyć tych skórek ;)

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

Nawilżając skórę można używać każdego Ale polecam Kremy Bb

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

Podkłady z Dr Ireny Eris sa bardzo dobre

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

True match

Re: Podkład nie podkreślający suchych skórek

nie ma takiego drogeryjnego

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: