Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

  • 2012-02-08, o 16:26
  • 36
  • 19 872
  • 26
  • 35

Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Hej dziewczyny, proszę Was o radę
Otóż poszukuję podkładu mineralnego w pudrze. Najlepiej jakby był sypki ale dobrym prasowanym nie pogardzę Zależy mi żeby krył co nieco - głównie naczynka - choć na szczęście nie mam ich dużo. Nie musi to być photoshopowe krycie ale kolor skóry musi trochę wyrównać. Do tej pory używałam płynnego Revlon ColorStay i świetnie sprawdza się na mojej tłustej cerze. Jest bardzo lekki i świetnie kryje. Jednak bardzo nie lubię uczucia, że mam pomalowaną twarz - stąd poszukiwania owego podkładu mineralnego. Tylko, że totalnie nie wiem na który się zdecydować, nigdy nie miałam do czynienia z takimi produktami. Cenowo jestem dać za niego nawet (hehe) 100 zł jeśli spełni to czego oczekuję. Matować nie musi bo do tego używam innego produktu, choć nie chciałabym żeby zawierał jakieś pseudo "rozświetlające" drobiny
Poradźcie mi

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Koleżanka , która ma skórę naczyniową używa puder mineralny ArtDeco. Bardzo go chwali.

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

ja uzywam podkładu sypkiego z firmy Rhea:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Dzien dobry chcialabym zapytac o podklad mineralny rowniez dla mnie, wstawie ponizej zdjecie by zapytac o kolor, w ktorym moglabym zainwestowac, niestety nie mam pojecia w jaka marke trafiac poniewaz nigdy nie mialam do czynienia z takim pudrami a ze jest lato i sie swiece niemilosiernie po nalozeniu bb cream eveline moze to wina ze zmienila mi sie cera, zawsze mialam sucha a teraz juz sama nie wiem Przypuszczam ze po porodzie, duze zmiany zaszly w moim organizmie, wiec tak poszukuje podkladu mineralnego efekt, ktorego oczekuje to lekkie matowienie, ale tak by wtopil sie i wygladal na naturalny, co polecacie? Bede wdzieczna za pomoc.

www.suonko82.blogspot.it

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

ja proponuję stronę kolorówka.com tam można kupić proszki i samej sobie ukręcić taki podkład,w zależności od tego jakich właściwości od niego oczekujesz możesz dowolnie modyfikować skład,taki podkład może mieć również na prawdę duże krycie o czym sama niedawno się przekonałam są też gotowe zestawy dla początkujących ilość pigmentu dodaje się w zależności od tego jak ciemny kolor chce się uzyskać ja myślę że to jest na prawdę świetna alternatywa do oferowanych przez producentów gotowych minerałów które nie do końca się doskonale sprawują.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Posiadam cerę naczynkową i chwalę sobie podkład mineralny Earthnicity Minerals. Ma on sypką konsystencję, zapewnia dobre krycie, swietnie stapia sie ze skórą, nie zapycha porów.

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

ja lubię pudry z Bourjois ;) dobre są z Artdeco i Kryolanu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Ja słyszałam dużo pozytywnych opinii o Era Minerals :)

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

jeszcze nigdy nie miałam podkładu mineralnego

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

ja jakoś nie moge sie przekonac do tego roszaju podkładów

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Może bareminerals albo annabelle minnerals :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: