Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

  • 2012-02-08, o 16:26
  • 36
  • 19 870
  • 26
  • 35

ben nye

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

U mnie Annabelle Minerals kompletnie się nie sprawdziło. Podkład się warzył i ścierał. Spektakularnego krycia też nie zauważyłam... Lily Lolo ma świetne oceny wiec można ich sprawdzić. Minusem jest to ze trzeba dobrać odcień przez Internet.

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

U mnie Annabelle Minerals kompletnie się nie sprawdziło. Podkład się warzył i ścierał. Spektakularnego krycia też nie zauważyłam... Lily Lolo ma świetne oceny wiec można ich sprawdzić. Minusem jest to ze trzeba dobrać odcień przez Internet.

2015-10-01 23:16:55 autor

w warszawie maja sklep stacjonarny, moze tam mozna dobrac odcien. i zawsze pozostaja probki

artdeco ma fajne

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

U mnie Annabelle Minerals kompletnie się nie sprawdziło. Podkład się warzył i ścierał. Spektakularnego krycia też nie zauważyłam... Lily Lolo ma świetne oceny wiec można ich sprawdzić. Minusem jest to ze trzeba dobrać odcień przez Internet.

2015-10-01 23:16:55 autor

w warszawie maja sklep stacjonarny, moze tam mozna dobrac odcien. i zawsze pozostaja probki

2015-10-03 03:37:48 autor czapelka

Gdzie w Warszawie?

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Nigdy nie używałam

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Bare Minerals :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Hmm a może spróbuj era minerals?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

Moze La Rosa?

Re: Podkład mineralny w pudrze (prasowany lub sypki)

duzo jest firm, ktore robia podklady mineralne: lily lolo, bare minerals, amilie, pixi (nie jestem pewna nazwy), podobno tez la rosa. tyle pamietam :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: