Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

  • 2013-05-28, o 20:29
  • 39
  • 16 045
  • 27
  • 35

Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

WItam
Mam problem mam skóre z niedoskonałościami tzn. trądzik . Wypróbowałam już dużo produktów odpowiednich do mojej cery i jeszcze nie znalazłam co by mi odpowiadał. Wiadomo nie licze że zdziała cuda ale bedzie odpowiedni . Prosze wypowiedźcie się jak macie taki sam problem jak jak, co dla was okazało się odpowiednie . Słyszałam już o wielu ale nie wszytskich bo tego na rynku jest naprawde dużo . Tak samo nie moge dobrać odpowiedniego korektora . Z góry dziekuje za wasze opinie

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

Jest pare tematów o podkładach kryjących, np post6408.html#p6408
Jeśli chodzi o korektory to np tu: post1044.html#p1044 lub post4624.html#p4624

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

Tak przeczytałam te tematy ale tam piszą o ograniczeniu finansowych a ja ma pytanie do osób które używają produktów z wyższych pułek niż tych tanich

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

polecam z maca prolongwear albo wersja studio fix ,fajny maja tez kamuflaż ,równiez z tych trzech wersji mają dobre fluidy ,polecam również marke make up for ever

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

fajny korektor jest z catrice ;)

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

Jeśli chodzi o podkład to może Revlon Cs? Chociaż dużych i rozległych zmian nie przykryje. Tutaj można się wspomóc np Dermacolem, który świetnie kryje i nałożyć go jako korektor. Można wybrać również kamuflaż, tańszy Catrice lub droższy Kryolan.

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

kryolan zakryje wszystko. WSZYSTKO.

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

Fajny jest podkład z Pierre Rene, Skin Balance, teraz go uzywam i jestem bardzo zadowolona. Jedna warstwa wystarcza na zakrycie niedoskonałości, a ja sama tez walcze z tradzikiem. Także smiało polecam. Problem jest tylko z doborem odcienia, bo odcien nr 20 jest bardzo jasny a 21 juz duzo ciemniejszy. Ja mieszam oba i jest akurat ;)

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

Najlepszy kryjący korektor z Catrice Camouflag. Dobrze kryje i jest dostępny w kilku kolorach. Co do podkładu to nadal szukam, ale Rimmel Match Perfection jest ok :)

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

Revlon colorstayi i kamuflaż Catrice

Re: Podkład kryjący i korektor, Jaki najlepszy ?(dla was)

MaxFaxtor 3 w 1 - baza,korektor, podklad. Wszystko w jednym
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: