Podkład do twarzy do suchej skóry

  • 2018-03-05, o 22:56
  • 18
  • 6 859
  • 17
  • 19

Podkład do twarzy do suchej skóry

Hej dziewczyny potrzebuje pomocy, mam sucha skórę że skłonnościami do zaczerwienienie i wypryskow. Poszukuję podkładu który poradzi sobie z zakryciem niedoskonałości ale też nie będzie wysuszal skóry. Piszcie co polecacie i jakie są plusy i minusy tego podkładu. Mam oliwkowa karnacje ale jasna więc bardziej żółte odcienie . Szukam czegoś w przystępnych cenach. Piszcie wszystko co testowalyscie albo wiecie że jest polecane

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Może nakładaj podkład na mokro? Ja mam cerę mieszaną, ale mi się lubi łuszczyć teraz- szczególnie nos i niedaleko ust.  Niedawno kupiłam sobie podkład mineralny z Hean (sypki) i go nakładam lekko zwilżonym pędzlem. O dziwo suchych skórek aż tak nie podkreśla jak płynne nakładane palcami- do tej pory zawsze tak nakładałam płynny podkład ;) Chociaż myślę, że płynny nałożony lekko wilgotną gąbeczką lub pędzlem da podobny efekt tzn. bez nadmiernego podkreślania skórek :) 

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Wydaje mi się, że warto przetestować sobie podkład mineralny, ja używam go na zmianę z Liquid control HD od eveline, on bardzo naturalnie wygląda na skórze.

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Spróbuj któregoś podkładu z AA 

:)

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

L'Oreal True Match, jest super do suchej skory. Ewentualnie L'Oreal Inffiable :)

K.K.

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

nie wiem, bo ja mam przeciwny problem - cerę mieszaną. ale wydaje mi się, że dobry krem pod podkład może też coś pomóc...

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Ciężko polecić jeden konkretny krem, gdyż każda cera jest inna. Nawet tego samego typu skóra może inaczej reagować na dany krem. Najlepiej gdybyś sama przetestowała kilka dostępnych marek i sprawdziła jak twoja skóra reaguje na każdy z nich. Dzięki temu będziesz miała najlepszy pogląd na to, co dla twojej cery jest najlepsze. Ja od dawna używam kosmetyków Vichy https://www.nowafarmacja.pl/vichy-2 uważam, że są świetne. Moja skóra jest odżywiona i delikatna. Pozbyłam się czerwonych i suchych plam z twarzy, a także udało mi się w bardzo prosty sposób skorygować drobne niedoskonałości i zmarszczki. Na ten moment, jestem bardzo dumna ze swojego wyglądu, przez co poprawiło się moje samopoczucie oraz pewność siebie. Nawet mój facet zauważył, że jestem weselsza i bardziej zrelaksowana. Nareszcie w naszym związku zapanował spokój i możemy w pełni cieszyć się sobą, bez martwienia się o własne kompleksy. Moim zdaniem powinnaś przetestować kilka różnych kremów i sprawdzić, który według ciebie najlepiej działa.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Dla mnie od lat true match z loreala, mnie on akurat suyper odpowiada, bo nie wyssusza ani nie podkresla skorek - ale wiem tez ze wielu osobom on po prostu nie odpowiada :)

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Liquid control z eveline, jest bardzo lekki, wyrównuje koloryt, do tego jest niedrogi. Szkoda tylko, że tak szybko znika z półek, miałam problem ze znalezieniem swojego odcienia.

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

bourjois healthy mix

Re: Podkład do twarzy do suchej skóry

Też lubię ten podkład od eveline szczególnie teraz latem doskonale się sprawdza. Ma bardzo lekką konsystencję, ale dobrze kryje niedoskonałości. Wcześniej nie miałam kosmetyków tej firmy, ale na pewno się to zmieni.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: