Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

  • 2016-11-27, o 19:16
  • 12
  • 40 673
  • 12
  • 12

Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

Cześć dziewczyny :) Proszę Was o pomoc w doborze podkładu idealnego. Do tej pory używałam wielu ale nigdy nie był to "ten jedyny". Zawsze albo ciemniał albo zaraz sie błyszczałam, ścierał się, kleił itp znana każdemu sytuacja ogólnie. W tym momencie używam Rimmel Color Stay 091 czyli koloru najjaśniejszego z całej serii, który jednak ma różowe tony i ciemnieje na skórze z czasem, pomimo ze krycie i mat ma cudowny, szczególnie za taką cene. Używałam podkładu PAESE matte&cover w kolorze 200-porcelana swietne krycie ale tez okropnie ciemniał i miał różowe tony, z tej samej firmy tylko z serii Long Cover Fluid kolor 00-porcelana i tu było znowu lepiej z kolorem (chociaż i tak był ciut za ciemny), miał bardziej żołte tony. Minusem było to ze nie był jakiś szczególnie trwały i potrzebował konkretnego wspomagania go pudrem. Próbowałam podkładu Reverse (bardzo mało znany) oczywiście kolor najjaśniejszy, który także ciemniał, podkładu LUXE obu wersji: ta rozswietlajaca... nie dla mnie, bardzo słabe krycie i kolor lekko wpadajacy w pomarancze na mnie, w wersji adaptujacej lepiej, kolor ciut lepszy ale miałam wrazenie, ze mam na twarzy maseczke lub warstwe kremu, bardzo klejący sie, wcale się nie wchłaniał. Oczywiście w obu przypadkach kolor najjaśniejszy porcelana. Wczesniej jeszcze uzywałam podkładu z miss sporty So Matte, Perfect Stay koloru najjaśniejszego i był w miare okej ale potem cos sie zepsuło w składzie i nie dośc, ze kolejna buteleczka która kupiłam była gorszej jakości to produkt własciwy też (baaardzo lejąca konsystencja, słabiutkie krycie, okropny błysk). Na pewno po drodzę było ich jeszcze troche ale po prostu juz nie pamiętam. Dziewczyny, doradźcie cos. Potrzebuje baaardzo jasnego podkładu, z zółtymi tonami do cery mieszanej w kierunku tłustej z dobrym kryciem. Za wszystkie rady wieelkie dzięki :)

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

Dołączam się do prośby powyżej! Też jestem raczej bladziochem i to żółtym w dodatku, wiec ciężko coś znaleźć bo w polskich drogeriach wszystko ma różowawe/ceglaste/pomarańczowe pigmenty ;( Jedynym ratunkiem był podkład sypki mineralny z pixie, on faktycznie był żółtawy i bardzo naturalnie wyglądał, ale potrzebuję mocniejszego krycia zwłaszcza na zimę.

Ola

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

Polecam rovlon color stay 150 buff. Najlepszy podkład i odcien jaki miałam, od 2 lat nie mam potrzeby go zmianiać. Kolor jest jasny, wpadna w żółte tony, kryje i matuje :)

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

niestety sama mam problem w doborze idealnego podkladu, niektore sa zbyt blade przez ktore twarz wyglada trupio z kolei inne podklady nawet jezeli wybieram najjasniejszy odcien jest  zbyt zolty :( strasznie ciezko jest znalezc cos sensownego a mogloby sie wydawac, ze nie bedzie  z tym problemu skoro na rynku jest tak wiele produktow. Przylanczam sie do prosby autorki posta, sama chetnie dowiem sie cos wiecej na ten temat.

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

takie żółte odcienie ma healthy mix z bourjois i tez takie mega jasne odcienie sa z loreal true match 

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

Ja mam bardzo jasną i używam Revlon 150 buff, na ten najjaśniejszy trzeba uważać bo ma różowe tony co wcale nie sprawia, że jest dużo jasniejszy, ewentualnie najjaśniejszy odcień True Match L'Oreal jest mega jasny

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

1) Eveline Cover Censation - Ivory 101   - b. jasny, treściwa konsystencja(właściwie jak krem), u mnie na twarzy po roztarciu jakby tracił pigment

2) Max Factor Face Finity - Nude 47  - b. jasny niekiedy lubiący pomarańczowieć, raczej dla cer tłustych i mieszanych  3) Revlon Corostay - 150 buff - chyba najlepiej kryjący w tym zestawieniu przy czym: stara wersja jest lepiej kryjąca od wersji z pompką, wersja dla cery tłustej i mieszanej jest nieco jaśniejsza i lepiej kryjąca niż ta dla cery suchej, ale też bardziej wysuszająca

4) Bourjois Healthy mix - 52 Vanilla - w moim odczucia utlenia się na pomarańczowo i jest raczej przeciętnym podkładem  5) Pierre Rene Skin Balance - 020 Champagne - chyba najaśniejszy i najlepiej wyglądający podkład z tego zestawienia z delikatnym żółtym pigmentem, wymaga jednak wypracowania sposobu aplikacji oraz dobrego utrwalenia bo lubi zjeżdżać z twarzy  6) AA Filler - 101 Ivory - raczej dla cer suchych, dla cer jasnych, ale nie skrajnie bladych, w lekko pomarańczowym tonie

7) Rimmel Lasting Finish - 100 Ivory - dla totalnych bladziochów raczej na lato, daje ładny naturalny efekt, nie wysusza skóry

8)Rimmel Lasting Finish - 010 Light Porcelain - różowa świnka

 

szaraem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

1) Eveline Cover Censation - Ivory 101   - b. jasny, treściwa konsystencja(właściwie jak krem), u mnie na twarzy po roztarciu jakby tracił pigment

2) Max Factor Face Finity - Nude 47  - b. jasny niekiedy lubiący pomarańczowieć, raczej dla cer tłustych i mieszanych  3) Revlon Corostay - 150 buff - chyba najlepiej kryjący w tym zestawieniu przy czym: stara wersja jest lepiej kryjąca od wersji z pompką, wersja dla cery tłustej i mieszanej jest nieco jaśniejsza i lepiej kryjąca niż ta dla cery suchej, ale też bardziej wysuszająca

4) Bourjois Healthy mix - 52 Vanilla - w moim odczucia utlenia się na pomarańczowo i jest raczej przeciętnym podkładem  5) Pierre Rene Skin Balance - 020 Champagne - chyba najaśniejszy i najlepiej wyglądający podkład z tego zestawienia z delikatnym żółtym pigmentem, wymaga jednak wypracowania sposobu aplikacji oraz dobrego utrwalenia bo lubi zjeżdżać z twarzy  6) AA Filler - 101 Ivory - raczej dla cer suchych, dla cer jasnych, ale nie skrajnie bladych, w lekko pomarańczowym tonie

7) Rimmel Lasting Finish - 100 Ivory - dla totalnych bladziochów raczej na lato, daje ładny naturalny efekt, nie wysusza skóry

8)Rimmel Lasting Finish - 010 Light Porcelain - różowa świnka

 

2016-12-02 19:08:42 autor szaraem

 

Uzywalam 1, jest super naprawde, u mnie nic się nie działo jedynie to ciężko dostać w drogeriach najjaśniejszy kolor:(

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

Ja mogę polecić Revlon Colorstay jeśli szukasz większego krycia i Catrice HD Liquid Coverage :-) 

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

Polecam rovlon color stay 150 buff. Najlepszy podkład i odcien jaki miałam, od 2 lat nie mam potrzeby go zmianiać. Kolor jest jasny, wpadna w żółte tony, kryje i matuje :)

2016-12-01 22:43:40 autor Olaa1122

150 Buff jest dla mnie za ciemny, sprawdzałam będac w drogerii. A ten o ton jasniejszy jest po prostu różowy więc ewentualnie musiałabym kupić dwa i mieszac ;/

Re: Podkład do bardzo jasnej cery w żółtych tonach

Too Faced born this way:) ten podkład jest naprawde jasny i o żółtych tonach:) najjaśniejszy numerek 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: