Podkład Selfie Time Eveline

  • 2020-01-13, o 20:57
  • 25
  • 6 377
  • 13
  • 19

Podkład Selfie Time Eveline

Używałyście już podkładu Selfie Time z Eveline?

Re: Podkład Selfie Time Eveline

ja jeszcze nie 

Re: Podkład Selfie Time Eveline

Nie używałam ale z tego co widzę opinie na jego  temat są różne więc pewnie u każdego sprawdzi się inaczej ;) Osobiście używam podkładu z eveline ale liquid control HD - bardzo go lubię.

Re: Podkład Selfie Time Eveline

Jeszcze nie. Jestem ciekawa, bo ma różne opinie.

Re: Podkład Selfie Time Eveline

Nie używałam ale wydaje mi się, że to trochę reklama eveline ;) Używam liquid control HD i jest super, więc ten podkład może też być - ale niestety na razie jest na niego boom i trudno powiedzieć czy wynika to z reklamy czy z jego prawdziwych właściwości

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład Selfie Time Eveline

nie zamierzam.

:)

Re: Podkład Selfie Time Eveline

Uważam, że ogólnie produkty Eveline są średniej jakości a niektóre bardzo złe. Na swoim przykładzie kupowałąm tusz do rzęs wydłużający w niebieskim opakowaniu. Na początku, jakiś rok temu był super. Teraz nie wiem co się z nim stało, po prostu jakby firma poczyniła ogromne oszczędności i sprzedaje tylko prawie suchą szczoteczkę w opakowaniu. Pierwszy raz myślalam, że to pewnie jakaś felerna partia się trafiła- oddałam do sklepu. Ekspedientka była też zaskoczona. Dałam szansę firmi drugi raz, niestety taka sama sytuacja albo ja mam pecha i trafiam na tusze bez tuszu. Więcej nic z tej firmy nie kupię, i nie polecam.

Bardzo dobry podkład jest firmy ESTLE LAUDER, niestety drogi ale na prawdę warto. Zużyłam już 5 buteleczek i 6 stoi w zapasie. Piękny jest kolor 3N1 delikatnie opalony do średniej karnacji

Re: Podkład Selfie Time Eveline

Nie, ale może spróbuję. Jeden z podkładów tej firmy był przyjemny

Re: Podkład Selfie Time Eveline

Jeszcze nie używałam, bo mam aktualnie innego swojego ulubieńca ;)

Re: Podkład Selfie Time Eveline

Ja nie używałam, ale moja mama tak i była zadowolona :) ładnie się podkład trzymał, nie wchodził w zmarszczki i nie podkreślał suchych skórek
K.K.

Re: Podkład Selfie Time Eveline

A jak z jego kryciem?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: