Podkład Essence - Soft Touch Mousse Makeup - kolorki

  • 2016-11-13, o 11:35
  • 6
  • 1 903
  • 4
  • 4

Podkład Essence - Soft Touch Mousse Makeup - kolorki

Dużo dobrego słyszałam na temat tego podkładu i  chciałam go kupić.. No ale na stronie są jakieś dziwne kolony nie w kolejności od najjaśniejszego.do najciemniejszego, a na stronce mamy troche pomieszane. Ja zawsze mam najjasniejsze kolory pokdładów i nie mam pojęcia który z nich wybrać. 01 matt sand który wydaje się ciemny, czy 04 matt ivory.. Miał ktoś z was ten pokdład? Który kolor wziąć? A może żaden się nie nada?

Re: Podkład Essence - Soft Touch Mousse Makeup - kolorki

Jakich podkładów używałaś do tej pory? Zrobię porównanie i wybiorę najbardziej zbliżony essence do Twojego ;-)

Re: Podkład Essence - Soft Touch Mousse Makeup - kolorki

Jakich podkładów używałaś do tej pory? Zrobię porównanie i wybiorę najbardziej zbliżony essence do Twojego ;-)

2016-11-14 10:16:02 autor AniaLadyMakeUp

 

Na przykład Revlon Colorstay do cery tłustej i mieszanej kolor 150 Buff. To jest taki wręcz idealny mój kolor. :) 

Re: Podkład Essence - Soft Touch Mousse Makeup - kolorki

04 wydaje się najjaśniejszy ale mimo wszystko nie jest zbliżony do 150 Revlon. Jest trochę ciemniejszy i bardziej brzoskwiniowy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład Essence - Soft Touch Mousse Makeup - kolorki

słyszałam wiele o tym podkładzie, ale osobiście go nie używałam chociaż pewnie za jakiś czas go przetestuje.

Re: Podkład Essence - Soft Touch Mousse Makeup - kolorki

04 wydaje się najjaśniejszy ale mimo wszystko nie jest zbliżony do 150 Revlon. Jest trochę ciemniejszy i bardziej brzoskwiniowy.

2016-11-16 09:01:08 autor AniaLadyMakeUp

No trudno, więc chyba poszukam jakiegoś innego fajnego podkladu :)

Re: Podkład Essence - Soft Touch Mousse Makeup - kolorki

Nie sprawdził mi się:(
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: