Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

  • 2011-03-09, o 00:52
  • 34
  • 12 510
  • 21
  • 31

Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

Hej Kochane
Wiem, że w watkach pojawiały się już różne propozycje podkładów, jednak mój post dotyczy w zasadzie 3 kosmetyków więc chciałabym się jeszcze dopytać.

Jeśli chodzi o podkład, to mam straszne problemy z jego dobraniem :/ od razu nadmienię, że eksperymentowałam z raczej nie drogimi podkładami ze względów finansowych. Najdroższy podkład w sumie jaki miałam był to maybelline ever fresh make up w kolorze nude ok 35zł.
i byłam nawet zadowolona, ale później go już nie znalazłam tzn znalazłam o tej nazwie i numerku i niby kolorek ten sam, ale chyba już troszkę inna seria bo o wiele bardziej wodnisty, z resztą sprawdzał się raczej w lecie.
Mam baaardzo jasną karnację o poszarzałym odcieniu i szukam jakiegoś nie drogiego, delikatniutkiego podkładu matującego.
Jeśli mogłybyście coś polecić będę bardzo wdzięczna.

Prosiłabym też o polecenie jakiejś fajnej, nie drogiej bazy pod cienie oraz eye linera w żelu.
Zależałoby mi aby były to kosmetyki ogólno dostępne np w rossmannie czy naturze.

Z góry dziękuję za pomoc

Buziaki

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

No cóż... Kupiłam sobie bazę mollona i jestem z niej bardzo zadowolona. Koleżanka poleciła mi i dała wypróbować podkład Dr.Ireny Eris Lirene City Matt natural/204, zakupiłam go i z czystym sumieniem mogę go Wam polecić. Co do eyelinera w żelu jeszcze się nie zdecydowałam, jak jakiś zakupię i wypróbuję dam znać.

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

bazy nie uzywam ale eyeliner z meybelline w sloiczu jak najbardziej polecam ,do tego pędzel hakuro h 85

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

bazy nie uzywam ale eyeliner z meybelline w sloiczu jak najbardziej polecam ,do tego pędzel hakuro h 85

2015-09-06 23:18:40 autor monika212121

właśnie zastanawiam się nad tym eyelinerem :)

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

Ja mogę polecić eyeliner z Pierre Rene. Piękna, głęboka czerń, długo się utrzymuje i bardzo łatwo rysuje się nim wymarzone kreski, dzięki swojej konsystencji.

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

Ja lubię malować kreski cieniem. Ale może kiedyś się przekonam do eyelinera. Klaudia, ile kosztuje w przybliżeniu ten eyeliner z Pierre Rene? 

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

Perła chyba w granicach 15-20zł. Pewnie w zależności od drogerii. 

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

Z Pierre René są tez dobre kredki do oczu

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

eye liner to tylko z maybelline

Re: Podkład, Baza i Eyeliner w zelu :)

eyeliner z maybelline, baza z Kobo, co do podkłądu to nie doradzę - sama szukam ideału

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: