Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

  • 2011-03-21, o 21:30
  • 22
  • 10 857
  • 21
  • 22

Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

mam pytanie co do tego podkladu czy ktoras z Was go stosowala?bo mam ochote go zakupic
podobno super oczyszcza cere z toksyn,98%skladnikow naturalnych,,,:)
posiada certyfikat ECO

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

nigdy nie słyszałam o tym podkładzie
ale ogólnie trudno byłoby mi uwierzyć, żeby podkład oczyszczał cerę ;/ no ale niedowiarek ze mnie...więc nie wiem, bourjois ma ogólnie dobre kosmetyki. daj znać jak go wypróbujesz

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

ja dzisiaj udałam sie do sklepu wlasnie sprawdzic co to za podkład..i faktycznie z tego co tam pisze to zawiera on prawie w 100% naturalne biologiczne składniki typu BIO...antyoksydanty rowniez posiada...bardzo szybko sie wchlonał w nadgarstek,pozostawiając po sobie bardzo gładziutka skórke...jak mi sie skonczy revlon to na pewno go kupie..no i zapach taki ładnie delikatny.mysle ze pieniadze nie pojda w bloto..

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

chyba tez zastanowię się nad tym podkładem wszystko co BIO jest ostatnio szalenie modne, mam nadzieję że równie skuteczne

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

a ja słyszałam o nim mieszane opinie... jedni sie zachwycaja a drudzy zdecydowanie odradzają. Na pewno warto sie przyjrzeć. Jesli bedzie ładnie działał to super na dodatek używać kosmetyku który jest naturalny i nie szkodzi.Co do oczyszczania-nie wierzyłabym w takie cuda, myśle że nie zaszkodzi ale pomóc to chyba za wiele nie może nawet jesli zawiera naturalne składniki.
pozdrawiam:)

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

+ nazwa Bio ??

- konsystencja i rozprowadzanie: ... zgroza

O matulu kochana co to za konsystencja strasznie "tępa", że tak to ujmę.

Po nałożeniu w sztucznym oświetleniu łazienkowym wydawało mi się, że jest ok wyszłam z domu i to był błąd Po jakimś czasie spojrzałam w lusterko... mój nos i policzki były w plamkach wyglądało to tragicznie.

Z Bourjois Healthy mix mogę polecić.

A może ktoś używał ich nowego pudru Bio detox?

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

szkoda ze u Pani Moniki nie ma naturalnych kosmetyków

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

BIO to trochę naciąganie klienta, nagla wszystko kosztuje 10 razy więcej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

BIO to trochę naciąganie klienta, nagla wszystko kosztuje 10 razy więcej

2015-09-30 15:52:15 autor moco

ja bym nie powiedziała "trochę" zwykły chwyt marketingowy podobnie jak "produkty ekologiczne".......smutne to trochę ;(

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

też troche w to nie wierzę

Re: Podklad BIO-DETOX" BOURJOIS"

Kosmetyki bio często bio są tylko z
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: