Początki.

  • 2016-08-10, o 18:48
  • 7
  • 2 365
  • 5
  • 7

Początki.

Hejka. Mam do Was pytanko i poniekąd prośbę również. 

 

Otóż dopiero zaczynam przygodę z makijażem i chciałabym się dowiedzieć o najważniejszych jego aspektach. Nigdy dotąd nie robiłam sobie makijażu. Nie używam pudru, korektorów, cieni ani nawet kredki do oczu. Moim jedynym kosmetykiem do twarzy jest tusz i płyn do jego zmywania. 

 

Chciałabym jednak od czasu do czasu móc się ładnie pomalować. Jak się do tego zabrać?

 

 Z góry dziękuję. :)

Bo tak.

Re: Początki.

Wybierz odpowiednie kosmetyki. Na początek może lekki podkład, delikatny róż i neutralne cienie. Podkład możesz nałożyć palcami, w przyszłości polecam pędzel lub gąbkę. Ważne by podkład utrwalić pudren, wtedy utrzyma się dużej. Delikatnym różem podkreśl policzki. Neutralne cienie będą dobre do nauki makijażu. Polecam Ci oglądanie filmików na yt https://www.youtube.com/user/ladymakeuppl można się z nich dużo nauczyć. I najważniejsze: pamiętaj że praktyka czyni mistrza :)

Re: Początki.

ja uczyłam się wszystkiego z ladymakeup :) od niedawna sama próbuję eksperymentować z cieniami :)

Re: Początki.

Zamiast podkładu proponuje krem CC lub BB

Re: Początki.

ja też dużo dowiedziałam się dzięki ladymakeup i oczywiscie youtube :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Początki.

Ja wszystkiego nauczyłam sie z yt

Re: Początki.

Przede wszystki dobre pędzle i gąbeczka, bo bez nich ciężko o cokolwiek. Co najmniej takie Hakuro na początki :)

Re: Początki.

Przede wszystki dobre pędzle i gąbeczka, bo bez nich ciężko o cokolwiek. Co najmniej takie Hakuro na początki :)

2016-09-22 01:05:48 autor kiniaa19

Ja mam zwykłe chińskie i uważam,że na początek są bardzo dobre. Wiadomo,że jak zainwestuje w Hakuro to będą to pędzle na dłuuugo ale czy warto jeżeli pisze,że chce malować się od czasu do czasu?Kwestia do przemyślenia. A co do gąbeczki to popieram w 10000% ja sobie nie wyobrażam makijażu bez gąbeczki :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: