Pochwalcie się paletkami

  • 2015-09-14, o 13:57
  • 33
  • 11 797
  • 25
  • 31

Re: Pochwalcie się paletkami

mam 2 palety z revolution iconic 2 i 3 i powiem szczerze że nie używam z nich wszytkich koloró, lubie cienie do pwiek ale jak ktoś maluje tylko siebie to warto zrobić własną paletę z pojedynczych cieni, bo z gotowych palet kazuje się że połowy się nie używa ;]

No macie ich sporo

Re: Pochwalcie się paletkami

MUR Iconic 2 - bardzo fajna, uniwersalna, służy mi od dłuższego czasu, świetna i na dzień, i na imprezy.

Wibo Neutral Eyeshadow Palette - dostałam do testów, podobna do Iconic 2 (kolorystyką), jednak ma więcej beżowych matów i na razie używam jej więcej.

GOSH 9 Shades Palette: To Play With In Vegas - wygrałam w konkursie, typowa, kolorowa, tęczowa paletka - nie miałam okazji użyć ją na jakieś większe wyjście, jednak spróbuję wcisnąć gdzieś te cienie jako mały akcent. :)

Re: Pochwalcie się paletkami

Mam 4 małe, błyszczące paletki z Rimmela Glam Eyes HD nie byłam z początku przekonana bo wolę matowe jednak można z nich coś wyczarować i są dobrze napigmentowane. Ostatnio zakupiłam paletkę z Freedom makeup i jestem bardzo zadowolona. Zastanawiałam się przy kupnie nad paletkami ze sleeka, ale na początek przygody z cieniami wybrałam coś tańszego :).

Re: Pochwalcie się paletkami

mam paletke rozy i jedna paletke cieni nude

Sleek Au Naturel oceniam 5/10 poniewaz nie wszystkie zawarte w niej kolory sa odpowiednie do makiazy dziennych

Ja mam z glazel

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

mua i makeup revolution

Re: Pochwalcie się paletkami

Mam 1 z catrice

Re: Pochwalcie się paletkami

Mam 3 z mur 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: