Pochwalcie się paletkami

  • 2015-09-14, o 13:57
  • 33
  • 11 794
  • 25
  • 31

Re: Pochwalcie się paletkami

Ja mam tylko paletki z Inglota

Re: Pochwalcie się paletkami

Mam paletkę Ze sleeka czekoladową

Re: Pochwalcie się paletkami

Sleek au naturel - często jej używam, najbardziej widać to tym najjaśniejszym kolorze w lewym górnym rogu i pomarańczowym drugi od góry z prawej strony. Można nią wykonać praktycznie każdy makijaż.  Za tę cenę uważam jednak, że te cienie nie są lepsze od choćby Makeup Revolution.

3+/6

 

Makeup Revolution Flawless - jedna z pierwszych paletek jaką sobie kupiłam, jestem zadowolona, cienie dobrze się rozcierają, nie schodzą z oka. Są dobrze napigmentowane. Jest spory wybór, można zrobić lekki makijaż, a także mocniejszy. Cena jak paletki ze Sleeka a trzy razy więcej cieni :) Minus jaki mogę znaleźć to kiepskie opakowanie, niby ma lusterko, ale cały napis zdarł mi się, a starałam się o nią  dbać :)

5+/6

 

Makeup Revolution Essential Mattes 2 - chyba najczęściej używana przeze mnie paletka, są tak samo dobre jak te z Flawless. Dwanaście cieni i wszystkie matowe. Opakowanie tak jak poprzednio, także mocno się rysuje. Mimo to gorąco polecam.

6/6

 

Makeup Revolution Romantic Smoked - śliczne, 'romantyczne' cienie, od matowych po satynowe, spory wybór kolorów, Dobre jakościowo jak zawsze z MUR.

5/6

 

Lovely nude makeup kit - mój ulubieniec ostatnich promocji z Rossmanna. Cienie są bardzo dobre, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Pigmentacja bardzo dobra, nie osypują się i dobrze rozcierają.

5+/6

 

Freedom Pro Shade & Brighten Stunning Rose Kit - mała, podróżna paletka. Sześć kolorów i rozświetlacz (który używam także jako cień). Cienie są bardzo podobne do tych z MUR jednak mam wrażenie, że mniej napigmentowane. Poza tym dobrze się rozcierają.

4/6

 

Ostatnia paletka to paletka z Inglota Freedom System Flexi Palette, komponuję ją sama, jeszcze nie jest dokończona mam tu:

 

Cień 205 z Kobo, jeden z Sensique (nie mam numerka), trzy z Catrice: 350 Starlight Expresso, 080 Mauves Like Jagger, trzeciego numerka nie znam, Ingloty:  363, 397, 356 i 101r

 

 

Uff, skończyłam. Liczę, ze moja kolekcja się powiększy :)

 

 

 

 

nie kupuję paletek,wolę pojedyńcze cienie.

Re: Pochwalcie się paletkami

ja mam jedna paletke i jedna mi w zupełności wystarcza

Re: Pochwalcie się paletkami

Widać, żę większość paletek się powtarza :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pochwalcie się paletkami

Ciekawa paletka kilka z tych paletek Revolution posiadam :)

Re: Pochwalcie się paletkami

Ja lubię paletki z Kiko, Inglota, Sleeka

Uwielbiam te z mur

Ja uwielbiam te z revolution
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: