Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

  • 2013-06-07, o 23:23
  • 57
  • 20 979
  • 37
  • 52

Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

Co sadzcie o myciu wlosow plynami do higieny intymnej bez SLS ?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

Ja słyszałam o tym, że włosie pędzli ktoś myje płynem do higieny intymnej ale o myciu włosów dowiedziałam się dopiero niedawno, sama bym na to nie wpadła. Faktycznie takie płyny są bardzo delikatne dla skóry i włosów, więc myślę że sprawdzą się dobrze na włosach. Z tego co czytałam na blogach to dziewczyny chwalą sobie używanie płynów do higieny intymnej jako szamponu, zwłaszcza jeśli chodzi o zmywanie z włosów i skóry olejów po olejowaniu. Ja osobiście jeśli chcę szampon bez SLS i całkiem delikatny to używam szamponu Baby Dream, który dobrze sobie radzi z moimi włosami, dobrze zmywa oleje ale czasem plącze włosy, co bardzo mi w nim przeszkadza.. ;)

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

no nie wiem, raczej bym nie używała ;]

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

dla mnie to jest zły pomysł bo sa również płyny do higieny intymnej na naszym rynku które nie zawierają SLS jak i silikonów itp ,wystarczy kupić w sklepie z naturalnymi kosmetykami ,ja bym nie ryzykowała szamponem się myć z racji innego Ph skóry

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

PH skóry faktycznie jest inne, ale wiele dziewczyn opisuje na blogach jak używało płynu lub żelu do higieny intymnej i są bardzo zadowolone, ja jednak zostaje przy swoim Baby Dream ;)

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

Szczerze powiedziawszy pierwszy raz o takiej metodzie słyszłe ;) ale bardzo mnie zaciekawiła i spróbuję umyć nim głowę zobaczymy jak się sprawdzi :)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

Osobiście raczej nie spróbuję, ale jeśli to dla kogoś działa to czemu nie. :P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

słyszałam o tym, ale mam mieszane uczucia. ;)

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

mam zamiar spróbować ;)

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

prawdę mówiąc mam miesznae uczucia.. spróbuje w przyszłości ;)

Re: Plyn do higieny intymnej jako szampon do wlosow bez SLS ?

Mam szampn bez SLS i nie przyszł mi do głowy, żeby szukać jakiegoś zamiennika. Płyny mają w składzie np. kwas mlekowy lub bakterie probiotyczne. Nie wiadomo jak skóra głowy zareaguje. Może u kogoś się sprawdzi, ale ja wolę nie ryzykować.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: