Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

  • 2010-12-10, o 13:38
  • 72
  • 34 548
  • 45
  • 52

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

ja napewno nie

sally hansen

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

A wiele osób I tak je zrobi

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

no niestety robi i to bardzo nieumiejętnie ;(  mnie na szczęście żele nigdy się nie podobały

też odradzam wszystkim

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

Nietety na rynku jest coraz więcej "profejonalitek", ale nie ma czemu się dziwić skoro również produkty są ogólnodostępne.Niestety także jest sporo salonów prowadzących szkolenia za sporo kasę a wiedzy minimum. Ostatnio miałam dziewczynę na doszkoleniu, która wcześniej odbyła szkolenie w firmie X. Wiecie jak wyglądało? Laska pokazała jednego paznokcia i... "teraz pani będzie robić, ja tutaj mam klientkę więc na chwilę od pani odejdę, później sprawdzę jak pani poszło"...Dlatego przed wyborem stylistki paznokci lepiej najpierw dokładnie poznać opinie o miejscu gdzie się wybieramy. Nie ma co się sugerować wysoką ceną, ale na niskie też radzę uważać, bo niestety ale dobre żele nie są tanie. Przeważnie koszt zużycia samych dobrej jakości produktów to koszt ok.40zł, a gdzie wynagrodzenie pracownika, czynsz, zus?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

Ja paznokcie robię sobie sama, nie mam w tym dużego doświadczenia dlatego nie chce malować innym :)

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

Nietety na rynku jest coraz więcej "profejonalitek", ale nie ma czemu się dziwić skoro również produkty są ogólnodostępne.Niestety także jest sporo salonów prowadzących szkolenia za sporo kasę a wiedzy minimum. Ostatnio miałam dziewczynę na doszkoleniu, która wcześniej odbyła szkolenie w firmie X. Wiecie jak wyglądało? Laska pokazała jednego paznokcia i... "teraz pani będzie robić, ja tutaj mam klientkę więc na chwilę od pani odejdę, później sprawdzę jak pani poszło"...Dlatego przed wyborem stylistki paznokci lepiej najpierw dokładnie poznać opinie o miejscu gdzie się wybieramy. Nie ma co się sugerować wysoką ceną, ale na niskie też radzę uważać, bo niestety ale dobre żele nie są tanie. Przeważnie koszt zużycia samych dobrej jakości produktów to koszt ok.40zł, a gdzie wynagrodzenie pracownika, czynsz, zus?

2015-10-27 10:09:23 autor bozenap

zgadzam się z wypowiedzią. niestety wiele jest miejsc, gdzie dziewczyny mogą zrobić szkolenie, a wiedzy nie wynoszą praktycznie żadnej... ostatnio rozmawiałam z dziewczyną, która po szkoleniu została nauczona, że aktualnie nie buduje się paznokcia i nie wyprowadza krzywizn tylko nakłada żele na płasko, bo to wygląda bardziej naturalnie... włos się jeży. 

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

" aktualnie nie buduje się paznokcia i nie wyprowadza krzywizn tylko nakłada żele na płasko, bo to wygląda bardziej naturalnie"  :O o matko!! a potem się dziwić, że ludziom w połowie paznokcie pękają i mają piękną ranę. Tak samo jak wiele Pań uczy, że aby szerokie paznokcie, "łopatki" były wąskie to trzeba je z boków zwęzić, po co tunel zaciskać. Taaa... a później jak Pani rypnie takim paznokciem to też leci do krwi. Zasada prawidłowej budowy paznokcia przedłużonego jest prosta i logiczna -  jak z budową mostów i tuneli - dlaczego wszystko oparte jest na łuku? ;)

 

Kolejną ciekawostką są żele niwelujące grzybicę ;] "ja Pani tego grzyba spiłuję i położymy żel przeciwgrzybiczy" o zgrozo! 

albo jak lekarze (tu raczej starej daty, albo młodzi uczący się od saaarych lekarzy) na wrastające paznokcie u osób dorosłych przepisują rivanol, który działa jedynie na młodą keratynę ;]

 

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

Rety, okropne
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: