Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmetyczki

  • 2010-12-10, o 13:38
  • 72
  • 34 550
  • 45
  • 52

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

Ja nie polecam z doświadczenia mojej koleżanki kiedyś była świadkiem na ślubie i na weselu tort kroiła, a paznokieć został w tym torcie

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24823654 WYPRZEDAŻhttp://www.facebook.com/FollowTheFashion Promocje i rabatyhttps://www.facebook.com/pages/Evell-makeup-Ewelina-Wasilczyk/477883348983066http://evellmakeup.blogspot.com/

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

hehehe to musiał być smaczny ten torcik ;p a jaka atrakcja na weslu ;p wodzirej niepotrzebny ;p

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

Może nie fachowiec:-) ale jednak wolę nie szkodzić swoim własnym paznokietkom i innych też. Sztuczne paznokcie też estetycznie wyglądają o ile się je umiejętnie przyklei, tzn odsunie skórki (ale nie wytnie w tym samym dniu) i przyklei klejem raczej nie tym który jest w zestawie (za długo to on ich nie utrzuma) i nie super glue bądź kropelką bo zniszczymy paznokcie. Tylko klejem do przyklejania tipsów (kosztuje może około 15 zł taki z pędzelkiem). Zapomniałam dodać że trzeba dobrze dopasować takiego paznokcia do swojego własnego (opiłować boki jeśli zajdzie taka potrzeba) I tyle na ten temat. Możę się to komuś przyda:) Możęcie pytać, jeśli będę znała odpowiedz to jej uudzielę i będzie mi miło jak będę mogła jokoś pomóc

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

Myślę, że to super informacja dla wielu użytkowniczek poza tym dzięki z rady - czasami fajnie jest przykleić sobie takie pazurki na jednorazowe wyjście pozdrawiam

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

Ja osobiscei polecam zelowe.Miałam też akryl i moim zdaniem jego wady to:
- śmierdzi (przy zakładaniu)
- paznokcie są grube, mało naturalne
- przy mocnym uderzeniu pękają

Zalety żelu:

- nie ma zapachu
- łatwo coś wtopić
- jest naturalny (pod wzgledem wygladu)
- paznokcie sa cieńsze
- jest bardziej elastyczny
Żele nosiłam rok ,byłam bardzo zadowolona,robiłam je u profesjonalistki Po zdjęciu wogóle nie miałam ani zniszczonej ani osłabionej płytki paznokcia.
Pewnie jeszcze kiedyś zdecyduję się na ponowne ich założenie.

milaa0

wybacz,ale bzdurą jest,że akrylowe pazurki są grube i mało naturalne a że się szybciej łamią to już hmmm...pewnie,że będą grubasy jak stylistka nie potrafi pracować na akrylu poprawnie zrobiony akryl jest cienki i wytrzymały...zresztą tak samo z żelem ktoś kto nie umie nim pracować zrobi "łopaty" a nie ładne paznokcie

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

zgadzam sie w 100% z Mają...z żadnymi wadami ja sie nie zgadzam..nic mi nie smierdziało przy nakładaniu,,,robiłam je na swój ślub pare lat temu,,,,nie chce skłamać,ale trzymały sie na bank z 3 m-ce(wydaje mi sie że duzo tutaj zalezy od kleju--tego profesjonalnego)) a robiłam w nich dosłownie wszytsko....w zyciu mialam robione paznokcie 2 razy,(mam porównanie))....wlasnie akrylowe i nie zaluje..byly tak naturalne ,ze nie moglam oczu oderwac....byla to mloda dziewczyna ale PROFESJONALISTKA...jak bede w polsce to ponownie u niej zrobie...paznokcie nie dosc ze dlugo trzymaly po ślubie,,to jeszcze jak zeszly calkowicie to zadnego sladu zniszczonych plytek nie mam..to wszystko zalezy od danej kosmetyczki...i ja osobiscie radze zobaczyc wczesniej taka galerie paznokci ,danej uprawnionej kosmetyczki(((o ile taka galerie posiada))))a wtedy obejdzie sie bez milych niespodzianek....no i wlasnie druga "PANI KOSMETYCZKA" ehhehe (smieje sie teraz z tego)) zaczela przyklejac mi ,w sumie to nie zdążyla przykleic ,bo zabierala sie do moich paznokci ,bez odsunięcia skórek .heheh ..oburzona zwrócilam jej uwage i powiedzialam ,ze ma to zrobic porzadnie ,bo nie bedzie to estetycznie na pewno wygladalo z takimi niezrobionymi skorkami.na to odpowiedziala,ze manicure nie jest wliczony w cene...podziekowalam naciągaczce...wniosek stąd taki,gdybym wczesniej nie miala porzadnie i ładnie zrobionych paznokci ,gdybym wczesniej nie widziała jak to wygląda od samego początku,,(m:in:odsuwanie skórek,dopasowywanie paznokci do naturalnego kształtu pazurka,,,,ewentualnie piłowanie przyklejanego paznokcia ,by pasował,,,to pewnie bym myslała ze tak to ma wygladac..ale juz samo operowanie tymi przyborami mówi wiele o kosmetyczce...poprzednia dziewczyna miala dryg w reku jak sie to mówi...a w tym 2 przypadku cos mi mowilo ,ze to amatorka ..zero drygu ,zabierała sie od d.....strony hehhe... .ja osobiscie mialam akrylowe i super wygladały...drogie dziewczyny,,wszytsko zalezy od profesjonalizmu...jak ktos tylko pozoruje zawód ,,to nawet i żelowe wyjdą jak jakies grube bruzdy:):):):)

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

Ja polecam wszystkim ładnie wymalowane naturalne pazurki
Nie ma wtedy problemu, że odpadną i zaoszczedza się pieniadze
Nigdy nie miałam paznokci żelowych ani tipsów, mimo iż moje paznokcie nie mają naturalnie zbyt pięknego ksztaltu gdy są krótkie jest ok ale gdy są długie wykręcają sie nie w dól jak to powinno być ale do góry! Dlatego moge je zapuścic tylko do pewnej dlugości

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

Ja osobiście miałam dwa razy w życiu u kosmetyczki robione i zapłaciłam sporo i paznokcie były piękne i długo sie trzymały ..... ale !! po ich ściągnięciu została mi pofalowana płytka ;( i nie da sie z tym nic zrobić miałam piękne zdrowe paznokcie i teraz żałuje bardzo;( stały się słabe i łamliwe a od ściągniecia mineło juz 4 lata ...NIE POLECAM osobiście swoje wystarczy odzywić zapuścić i są piekne i oniebo lepiej i naturalniej wygladają

moniontko1986

Również mam podobne zdanie do Twojego. Moje paznokcie do dziś nie doszły do siebie :/ Płytki paznokci miałam tak mocno spiłowane, że teraz strasznie mi się rozdwajają a od ściągnięcia minęło prawie 5 lat:/ Pewnie już nigdy nie zapuszczę moich naturalnych

Co do tych przyklejanych w domu. Klej również źle działał na moje zniszczone paznokcie. A przy czynności wymagającej użycia trochę więcej siły w palcach przypadkowo odpadały: / Nazwałabym je "patrz i nie dotykaj"

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

ja Wam podam bardzo prosty sposób na zregenerowanie paznokci....kupcie w aptece MAŚĆ OCHRONNĄ Z WITAMINĄ A...ja mam z firmy oceanic i firmy hasco-lek..używam na przesuszone partie skóry oraz na rzęsy i brwi,,ale moja mama stosuje na noc te masc ,wlasnie na dłonie...od kilku lat smaruje dłonie i zwłaszcza paznokcie i ma po prostu przepiękne...grube,,nic jej sie nie rozdwaja...ja za duzo rzeczy robie nawet wieczorem ,wiec nie mam w sumie czasu nakladac tej masci ,ale po jej stanie paznokci moge potwierdzic ,ze ma idealne ....ta masc jest idealna(firmy oceanic szybko sie wchłania,,,natomiast z Hasco jest bardziejjj tłusta)))ale to w sumie nie ma naczenia bo i tak będziecie sie smarowac na noc...moze sie komus to przyda....a wydatek niewielki ,bo mi siostra kupiła za 3,60 ...

Re: Planujecie zrobić sobie żele - przemyślcie wybór kosmety

ja Wam podam bardzo prosty sposób na zregenerowanie paznokci....kupcie w aptece MAŚĆ OCHRONNĄ Z WITAMINĄ A...ja mam z firmy oceanic i firmy hasco-lek..używam na przesuszone partie skóry oraz na rzęsy i brwi,,ale moja mama stosuje na noc te masc ,wlasnie na dłonie...od kilku lat smaruje dłonie i zwłaszcza paznokcie i ma po prostu przepiękne...grube,,nic jej sie nie rozdwaja...ja za duzo rzeczy robie nawet wieczorem ,wiec nie mam w sumie czasu nakladac tej masci ,ale po jej stanie paznokci moge potwierdzic ,ze ma idealne ....ta masc jest idealna(firmy oceanic szybko sie wchłania,,,natomiast z Hasco jest bardziejjj tłusta)))ale to w sumie nie ma naczenia bo i tak będziecie sie smarowac na noc...moze sie komus to przyda....a wydatek niewielki ,bo mi siostra kupiła za 3,60 ...

katy24-24

Ciekawe, nawet nie wpadłabym na to żeby smarować nią dłonie i paznokcie. Twoja mama używa do tego celu rękawiczek??

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: