Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery mieszanej

  • 2012-10-06, o 03:51
  • 51
  • 23 800
  • 20
  • 29

Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery mieszanej

Czy ktoras z was moglaby mi polecici naprawde dobry
podklad ROZSWIETLAJACY-ale bez widocznych drobinek dla cery mieszanej-wrazliwej ?Prosze doradzcie ktory wybrac

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

jesli masz na mysli rozświetlenie przez nadanie skórze blasku, ale bez drobin jak w revlon photoready albo rimmel wake me up- to polecam krem barwiący z bielendy bursztyn i orzech, ma naprawdę fajne krycie- mocniejsze niz zwykły krem tonujący...jesli chcesz zobaczyc efekty- zapraszam Cie tu: http://najlepszekosmetyki.pinger.pl/m/1 ... b-bielenda a kilka postów temu Eliza dodała większa recenzje na tym samym blogu

jesli zalezy Ci na większym kryciu to polecam żelowy podkład w słoiczku rimmel- jest rewelacyjny i daje efekt wypoczetej i rozświetlonej cery

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

j
jesli zalezy Ci na większym kryciu to polecam żelowy podkład w słoiczku rimmel- jest rewelacyjny i daje efekt wypoczetej i rozświetlonej cery

picjafly

Picjafly dziekuje za odpowiedz,tak chodzi mi o bardziej kryjacy ,a jaka ma nazwe ten podklad rozswietlajacy rimela w sloiczku?pewnie chodzi ci o match perfection---niestety u mnie tego sloiczku nie ma ,za to jest Rimmela match perfection ,ale nie w sloiczku-tylko w szklanej buteleczce -w takiej mniej wiecej jak revlon-i jest napisane match perfection ?? mam nadzieje,ze nie bedzie on dusil skory?ani wchodzil w niedoskonalosci(w pory ,w linie,w zmarszczki mimiczne itp..) jeszcze bardziej je uwydatniajac ,jak to robi wiekszosc podkladow...
Ogolnie zauwazylam ze ,pomimo ,ze uzywam pod podklad krem nawilzajacy to moja skora po nalozeniu podkladu wyglada zbyt plasko,jakos splaszcza mi twarz

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Z tym podkladem jest tak 50 na 50 albo sie go kocha, albo nienawidzi:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

A nie wiecie moze czy firma LOREAL lub MAYBELLINE-ma jakis dobry podklad rozswietlajacy bez widocznych drobinek?

i czy ktoras z was jut testowala nowy podklad MAYBELLINE AFFINETON 24 ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Ja testowałam podkład ten co na zdjeciu i jakis taki suchy mi się wydał,nawet ładnie trzymał się na buzi,ale jakos taka dziwnie napieta skóre miałam.Może ta nowa wersja tego podkładu jest lepsza?

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

a Motylek odnosnie MAYBELLINE to pamietam ze mialam tez ten podklad co na zdjeciu nizej i byl rewelacyjny, razem z korektorem z tej serii dawaly fajny efekt:).Ten korektor pod oczy naprawde byl mocno kryjacy,tylko trzeba dobrze nawilzyc okolice oka przed zastosowaniem korektora,w moim przypadku tak bylo akurat.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

podkłady rozświetlający który polecam:

1)Lirene Dermoprogram, Shiny Touch (Podkład rozświetlający)
-nie tworzy maski
-nie wchodzi w pory, nie podkreśla ich
-fajny efekt rozświelenia, ale nie jest to tandetny błysk.
-przyjemny zapach
-świetne opakowanie z pompką, dzięki któremu możemy zużyć podkład do samego końca.
Cena jakies 24 zł oj dawno go mialam wieki temu,jeszcze w starszej wersji opakowania.

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Ja testowałam podkład ten co na zdjeciu i jakis taki suchy mi się wydał,nawet ładnie trzymał się na buzi,ale jakos taka dziwnie napieta skóre miałam.Może ta nowa wersja tego podkładu jest lepsza?

MIKA23

Ten podklad AFFINITONE MINERAL---prawie wogole nie kryje... nadaje sie dla cer idealnych ,a nie problematycznych
Ale podklad AFFINITONE 24 jest chwalony
;MIKA23 -widze ze zdjecia w avatarku ,ze masz chlodna karnacje karnacje mleczna z podtonami rozowymi,jaki odcien podkladu wybierasz?

Bo ja nadal poszukuje podkladu dla cery mieszanej ROZSWIETLAJACEGO bez widocznych drobinek--ale zeby troche kryl,nie byl prawie transparentny...i zeby nie dusil skory,a dostepu do polskich kosmetykow nie mam ,tylko zagraniczne: MAYBELLINE ;LOREAL;RIMMEL;BOURJOUS;REVLON,MAX FACTOR ,AVENE,LA ROCHE POSAY,VICHY -a moze jakis apteczny podklad polecicie?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Zakupiłam ostatnio ten z BOURJOIS 123 PERFECT (numer 53,a najasniejszy jest 52) co na zdjęciu niżej bo jeszcze nie miałam z tej firmy i ci powiem że bardzo mi pasuje on:) bo dopasowuje sie do cery i bardzo długo sie trzyma na tym zdjeciu to lampe błyskowa mialam wlączona i za jasna cera mi wyszla mam o ton ciemniejsza cere:)
Dałam cos okolo 35 zł
zalety tego podkladu:
+ łatwo się rozprowadza,
+skóra go bardzo dobrze wchłania
+wyrównuje koloryt skóry,

Ogólnie to ten podkład najlepiej mi sie do cery dopasował:) i tak naturalnie buzia wyglada
Dodam jeszcze ze ja zawsze baze nakladam pod podkład bo lubie jak podkład "sunie" lekko mi po twarzy jak go palcami rozprowadzam)

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

MAYBELLINE AFINITONE 24

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: