Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery mieszanej

  • 2012-10-06, o 03:51
  • 51
  • 23 796
  • 20
  • 29

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Zakupiłam ostatnio ten z BOURJOIS 123 PERFECT (numer 53,a najasniejszy jest 52)

)

MIKA23

a ten numer 53 --w jaki odcien wpada?(bruny bez?zolty?czy roz?) i czy masz porownanie tego podkladu PERFECT 123 do innych podkladow BOURJOIS np;healthy mix?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Zakupiłam ostatnio ten z BOURJOIS 123 PERFECT (numer 53,a najasniejszy jest 52)

)

MIKA23

a ten numer 53 --w jaki odcien wpada?(bruny bez?zolty?czy roz?) i czy masz porownanie tego podkladu PERFECT 123 do innych podkladow BOURJOIS np;healthy mix?

Innych podkładów z tej firmy nie miałam, ale ten wpada w taki brudny bez, tylko ze on na twarzy to sie tak dostosowuje do koloru cery , tak jak bym nic nie miala na twarzy niczego,taki lekki jest, nie tworzy smug.Bardzo dobrze kryje:)

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Zakupiłam ostatnio ten z BOURJOIS 123 PERFECT (numer 53,a najasniejszy jest 52)

)

MIKA23

a ten numer 53 --w jaki odcien wpada?(bruny bez?zolty?czy roz?) i czy masz porownanie tego podkladu PERFECT 123 do innych podkladow BOURJOIS np;healthy mix?

Innych podkładów z tej firmy nie miałam, ale ten wpada w taki brudny bez, tylko ze on na twarzy to sie tak dostosowuje do koloru cery , tak jak bym nic nie miala na twarzy niczego,taki lekki jest, nie tworzy smug.Bardzo dobrze kryje:)

MIKA23

Jednak nie zdecyduje sie go zakupic BOUJOIS 123 PERFECT-wyczytalam na necie w jednej z recenzji ,ze zachowuje sie podobnie do swojego brata Healthy w pierwsze okolo 30 minut po nalozeniu niby fajnie kryje wyglada ,ale potem wszystko znika przeswituja niedoskonalosci jakby nic nie kryl...sztuczka typowa dla podkladow BOUJOIS...do mnie np:nie pasuja podklady ktore maja odcein:wpadajacy w pomarancz lub szarawy-brudny...bez..wiec calkowicie odpada

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Sławna amerykańska makijażystka Bobbi Brown zaleca, aby wybierać podkłady zawierające żółty pigment - jej zdaniem pasują do każdej karnacji, a z kolei podkłady z domieszką pigmentów różowych na skórze większości kobiet będą wyglądać jak maska,rowniez podklady w kolorze brudnego bezu-nadadza cerze poszarzaly odcien-zmeczonej skory

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Ten z Bourjois ma podobno az 3 pigmenty: żółty,fiolet,zielony niby uniwersalny.

Masz racje BOBBI BROWN tak opisała tez to w książce która posiadam,że te żółte pigmenty wszystkim pasują. Nie bawem wstawię jej ksiązkę, bo juz zjdecia czesciowo porobilam:)

Wczoraj pytałam się koleżanki wizazystki i te podkłady maja żółty pigment:
1)L\'Oreal True Match odcień W3 i spora ilość podkładów L\'Oreala z serii Infallible ma odcień żółtawy
2)Deborah Colour Copy
3)Bourjois, 10 Hours Sleep Effect (Fluid walczacy z oznakami zmeczenia cery)
4)Rimmel, Lasting Finish

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Jutro pojde kupic MAYBELLINE AFINITONE 24- niestety u mnie nie ma testrow na zywo,bede musiala wybrac kolor przez buteleczke..

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Ja dziś byłam w drogerii i patrzyłam na ten podkłąd ten MAYBBELINE AFFINITONE 24 i powiem ci ze jego konsystencja jest naprawde super:) akurat mieli testery:) wiec mysle ze bedzie ci pasowal:)

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Ja dziś byłam w drogerii i patrzyłam na ten podkłąd ten MAYBBELINE AFFINITONE 24 i powiem ci ze jego konsystencja jest naprawde super:) akurat mieli testery:) wiec mysle ze bedzie ci pasowal:)

MIKA23

a ktory odcien? jaki numerek lub nazwa? (Ja mam jasna chlodna karnacje mleczna z rozowymi podtonami)wiec taki ktory wpada w zolc ,wanilie lub w stonowany mleczny roz takze bedzie pasowal ,natomiast podklad ktory wpada w pomarancz,szary,szary- bez ,ODPADA
Mam nadzieje ,ze ten podklad MAYBELLINE AFINITONE 24 -nie bedzie sie wbiajal w pory,niedoskonalosci ,nierownosci skory ,jeszcze bardziej je uwydatnial,, w linie,lub zmarszczki mimiczne itp ? jeszcze bardziej je uwydatniajac eksponujac...?

I jeszcze jedno pytanko odnosnie ksiazki BOBBI BROWN - czy jest tam jakas wzmianka w jaki sposob nakladac podklad najlepiej??? czym???? w przypadku cery z widocznymi porami?
sllyszalam gdzies ze kierunek rozpowadzania podkladu czy z gory czy w dol ma znaczenie na wyglad podkladu jak i pudru na cerze ?
Moj problem to rozszerzone pory-widoczne +jak naloze podklad to prawie zawsze sprawia on wrazenie plaskiej twarzy,prawie kazdy podklad nalozony u mnie na skore robi ja plaska ....
wiec ktos doradzil ,zeby zaczela uzywac podklad dosyc kryjacy rozswietlajacy--ale boje sie z kolei ,ze on podresli uwydatni bardziej pory,wagry(oczywiscie z ktorymi walcze,ale to nie takie latwe.. ) I CO TU ROBIC? nie moze miec takze odcienia z szaroscianp:brudny bez lub pomarancz -bo taki odcien na mojej skorze postarza ja ,sprawia ,ze wyglada zbyt szaro..

JAK to robic w jaki sposob??? CZYM nakladac? w przypadku cery z rozszerzonymi porami ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

Odnośnie ksiazki Bobbi BROWN to jest tak o rozszerzonych porach i powinnas stosowac beztłuszczowy podkład w kremie.Ponizej zamieszczam ci zdjecie,dzis wstawiam kolejne fotki to mysle ze ci odpowiedza na twoje pytania:)

Re: Pilnie poszukuje podkladu Rozswietlajacego-do cery miesz

A co sadzicie o podkladach marki "SEPHORA" np :Sephora Lasting and Perfecting fluid foundation SPF 30 ? a np co sadzicie o podkladzie REVLON PHOTOREADY moze ktoras uzywala?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: