Pierre René - MEDIC Care foundation

  • 2015-03-31, o 13:24
  • 31
  • 17 786
  • 24
  • 28

Pierre René - MEDIC Care foundation

Czy ktoś używał lub miał chociaż w rękach ten produkt? bardzo lubię podkłady wodne i chętnie wypróbuje ten, ale totalnie nie wiem jak dobrać kolor bo w necie jeszcze nie ma żadnych swatchy. Czy ktoś mi doradzi, który kolor będzie z żółtym lub neutralnym pigmentem, jasny ale nie bladolicy- mniej więcej odpowiednik bourjois healthy mix 52 vanilla czy revlon colorstay 180? 

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

Witaj :) najbardziej zbliżony do wymienionych podkładów jest numer 01 - CHAMPAGNE ;)

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

Ale czy on właśnie nie będzie za jasny?

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

Jeśli Healthy Mix 52 Vanilla i Revlon CS 180 są dla Ciebie ok to nie powinien być za jasny. Z wszystkich dostępnych odcieni ten jest do nich najbardziej podobny i neutralny  :P

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

Mam ten podkład w odcieniu 01. Kolor porównałam z Pierre Rene Skin Balance 20 i 21. Podkład medic care foundation jest kolorem pośrednim pomiędzy 20 i 21 PR SkinBalance, bardziej podobny do 20. 

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

mam pytanie do Rubi115 a konkretnie który z tych fluidów utrzymuje się dłużej i lepiej kryje i który jest jaśniejszy 20 skin balance czy 1 medic care?

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

bardzo fajny skład tylko kolorów mało

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

bardzo fajny skład tylko kolorów mało

2015-08-13 17:58:34 autor karolina1005

Faktycznie, szkoda że mała gama kolorystyczna :)

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

Dla mnie pewnie będzie za ciemny.

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

Jeżeli 01 jest porównywalny z 180 z Revlonu, to dla mnie też na pewno będzie za ciemny. Szkoda... :(

Re: Pierre René - MEDIC Care foundation

nie miałam jeszcze

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: