Pielęgnacja zębów

  • 2010-09-12, o 15:23
  • 90
  • 39 599
  • 58
  • 77

Re: Pielęgnacja zębów

Stomatolog tak powiedział? Przecież tak na prawdę powinniśmy myć zęby po każdym posiłku... Pierwszy raz spotykam się żeby stomatolog coś takiego powiedział...

Re: Pielęgnacja zębów

Można uszkodzić szkliwo jeśli źle się szczotkuje i ma się za twardą szczoteczkę ale nie dlatego że się za często myje:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Pielęgnacja zębów

Ja myję je dwa razy dziennie. Częściej bym nie mogła bo po prostu moje dziąsła by tego nie wytrzymały.

Re: Pielęgnacja zębów

A ja mam takie pytanie czy używacie płynów do płukania jamy ustnej?

Re: Pielęgnacja zębów

Podstawą jest dobra szczoteczka, odpowiedni rozmiar, kształt i jej nachylenie podczas szczotkowania

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Re: Pielęgnacja zębów

A ja mam takie pytanie czy używacie płynów do płukania jamy ustnej?

Banrur

Ja, ale chyba bardziej z przyzwyczajenia, dla mnie po prostu bez płynu nie ma mycia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pielęgnacja zębów

Dziąsła by nie wytrzymały? To co ty im robisz?
Szczotkuj zęby tak, żeby na nie, nie naciskać. Wiem, że to nie jest łatwe, ale da się. Stosuj miękką szczoteczkę - powinnaś na spokojnie dać radę myć zęby 3 razy dziennie

Re: Pielęgnacja zębów

Ja zainwestowałam w porządną szczoteczkę elektryczną i zaobserwowałam po pewnym czasie rzeczywistą poprawę. Zęby są na pewno bielsze.

Re: Pielęgnacja zębów

w sumie u mnie nic szczególnego ,myje je dwa razy dziennie(elmex wersja zielona),wieczorem uzywam płynu oral b do płukania jamy ustnej i uzywam elektrycznej szczoteczki do zebów  tyle.

Re: Pielęgnacja zębów

U mnie podobnie tyle ze zwykłą szczoteczka, ale ostatnio zastanawiam się nad zakupem elektrycznej :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: