Pielęgnacja zębów

  • 2010-09-12, o 15:23
  • 90
  • 39 659
  • 58
  • 77

Re: Pielęgnacja zębów

Wtedy można utrzymać ładne i zdrowe zęby bez bulenia kupy kasy na zabiegi wybielania, leczenia kanałowego i masę innych. Jak komuś bardzo zależy, to faktycznie w swoje zęby może ładować majątek.

Re: Pielęgnacja zębów

Fajnie to brzmi - jeśli komuś zależy. Raczej powinnaś powiedzieć - jeśli ktoś jest leniem patentowanym

Re: Pielęgnacja zębów

Niektórzy poprostu są leniwi i nie myją zębów po każdym posiłku. Ja ostatnio myłam zęby pastą Sensoidyne i zaważyłam ładną różnicę

Re: Pielęgnacja zębów

Niestety ale po każdym posiłku nie jestem w stanie ich myć ale codziennie min 3 razy. Myślę, że to i tak wystarczająco dużo bo nie mogę narzekać na kolor i stan moich zębów

wagi elektroniczne warszawa kup online

Re: Pielęgnacja zębów

Szczotkowanie i płyn do płukania - i oczywiście niezbednik - jakim jest elektryczna szczoteczka - bez niej nie wyobrazam sobie mycia zębów

Re: Pielęgnacja zębów

Ja myję zęby dwa razy dziennie korzystając z płynu do płukania ust i jeszcze w ciągu dnia używam nici dentystycznej ; )

Re: Pielęgnacja zębów

ja myję zęby 3 razy dziennie i używam płynu do ust + regularne wizyty u stomatologa. gdyby nie to że naturalnie mam ciemny odcień kości i moje zęby nie są idealnie białe to nie miałabym powodów do zmartwień

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Pielęgnacja zębów

Płyn (chyba najlepszy Listerine) i regularne szczotkowanie. Oczywiście nie można również zapomnieć o nitce dentystycznej.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pielęgnacja zębów

Ja myję zęby po każdym posiłku, robię to również w pracy, zdarza się że nawet 5 razy dziennie.

Re: Pielęgnacja zębów

Mi stomatolog powiedział że zbyt częste mycie też nie jest wskazane, bo można sobie zetrzeć szkliwo

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: