Pielęgnacja piersi

  • 2016-01-16, o 18:44
  • 32
  • 10 485
  • 21
  • 23

Re: Pielęgnacja piersi

Cudów nie ma, ale są fajnie działające kosmetyki. Osobiście mogę tu polecić kurację do biustu 5 w 1 z serii Mama Care Efektima.

Re: Pielęgnacja piersi

Ważne jest również odpowiednie dobranie do siebie biustonosza. Polecam ćwiczenia. W sieci jest sporo zestawów ćwiczeń na biust na co dzień.

 

Jestem również bardzo zadowolona  z serum na biust Frashe, które kupilam sobie jakiś czas temu. Poleciła mi je moja znajoma kosmetyczka. Niestety ale dostępn jest ciężko bo trzeba zamawiać przez internet ( w sklepach stacjonarnych nie widziałam). Działanie super bo napina biust. Mam również wrażenie,ze go podnosi . Stosuje je już miesiąc i biuścik jest bardziej pełny, jakiś taki podniesiony :) Nie było tanie ale nie żałuje. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Pielęgnacja piersi

Czy w jakiś szczegolny sposób dbacie o swój biust  ???

2016-01-16 18:44:36 autor cocorose

Masaze :)

twoj nick pochodzi od coco Rosie ?????

Re: Pielęgnacja piersi

Codziennie po kąpieli smaruję biust balsamem nawilżającym, przy okazji również ramiona. Ponadto staram się nosić dobrze dopasowane biustonosze, najlepiej takie bez drutów. Raz w tygodniu robię peeling gruboziarnisty. Plus tochę cwiczeń na klatke piersiową, ale nie zawsze mi się chce.

Re: Pielęgnacja piersi

Pielęgnacja piersi to moim zdaniem przede wszystkim odpowiednie kosmetyki oraz ćwiczenia fuzyczne,aktywność przez co na pewno po jakimś czasie bedziemy miały piękny i jędrny biust:) Na pewno ingerencja w nei bezpośrednio za pomocą zabiegu,u mnie nie wchodzi w grę.

Re: Pielęgnacja piersi

Piękne piersi to dla mnie kombinacja genów, diety, sportu i kosmetyków. W tej przedostatniej kategorii polecam pływanie, w tej ostatniej kosmetyki z Mama Care Efektimy.

Re: Pielęgnacja piersi

O kosmetykach już pisałyśmy powyzej,natomiast zgodze sie jeżeli chodzi o pływanie bo to w znaczny sposób kształtuje naszą sylwetkę,nie tylko sam biust.  A jakie jeszcze kosmetyki polecacie? Próbowałyście kremów i balsamów z dodatkiem kolagenu,który skutecznie nawilży skórę?

Re: Pielęgnacja piersi

samobadanie, delikatne masaże, balsamowanie, kontrola u lekarza czasem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pielęgnacja piersi

Ja używam tego samego balsamu co reszty ciała, nie mam ulubionego jak na razie, testuję po kolei wszystko co jest w rossmanie

Re: Pielęgnacja piersi

Używam kremu przeznaczonego do pielęgnacji biustu. Poprawia się po nim nawilżenie skóry i to wszystko. Geny robią swoje, pozostałe działania mogą tylko delikatnie wspomagać wygląd i zdrowie tej części ciała. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: