Pielęgnacja ciała

  • 2017-02-24, o 13:32
  • 22
  • 8 708
  • 15
  • 15

Pielęgnacja ciała

Jak pielęgnujecie swoje ciało? :o

Re: Pielęgnacja ciała

raz na jakiś czas peeling i od czasu do czasu balsam :) brak mi systematyczności :(

Re: Pielęgnacja ciała

Kapie się w olejku do skory atopowej + balsamuje ciało:)

Re: Pielęgnacja ciała

Robię peeling raz w tygodniu plus codziennie po kąpieli kremuje ciało:)

Re: Pielęgnacja ciała

Ja też robię peelingi ujędrniające kilka razy w tygodniu, do tego codziennie nawilżam ciało jakimś balsamem. Teraz mam fajne masło do ciała z bielendy, z serii vegan friendly. Ma tylko składniki pochodzenia roślinnego, dobrze nawilża skórę i odżywia, skóra jest po nim miękka w dotyku

Re: Pielęgnacja ciała

codziennie po kąpieli wprawiam krem do ciała

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pielęgnacja ciała

Zdecydowanei nalezy postawić tutaj przede wszystkim na dobre i skuteczne kosmetyki naturalne, bez dodatku chemii czy parabenów. Ktoś powie że są droższe i to fakt, ale w tym przypadku coś za coś. Lepiej mieć ich mniej a bardzo dobrej, wysokiej jakości. Raz na tydzien polecam też aromatyczną kąpiel z użyciem specjalnych olejków, takie mini Spa dla naszego ciała :)

Re: Pielęgnacja ciała

Peelingi są fajne, dla mnie najlepszy to Coffee Miracle Efektimy, potem długo nic.

Re: Pielęgnacja ciała

Ja staram sie codziennie nawilżać ciało jakimś balsamem lub olejkiem, do tego kilka razy w tygodniu robię peeling złuszczający skórę i ujędrniający. Z olejeków mogę polecić arganowy lub kokosowy, dobre szczególnie w zimie na przesuszoną skórę. Z kosmetyków drogeryjnych ostatnio polubiłam olejek w kremie do ciała, z bielendy. MOże z powodzeniem zastępować balsam do ciała

Re: Pielęgnacja ciała

Ja mam beznadziejną skórę skłonną do uczuleń. Jedną z niewielu rzeczy jaka działa jest żel z aloesem z Floslek.

Re: Pielęgnacja ciała

Balsamy czy olejki zapewnią Ci jedynie miejscowe i chwilowe nawilżenie skóry,  co nigdy nie przełoży się na dobry efekt, musisz o tym pamiętać. Proponuję skupic się na naturlanych kosmetykach z kolegenem, który posiada szereg właściwości nawilżających oraz ujędrniajacych. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: