Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

  • 2011-07-07, o 10:08
  • 53
  • 24 567
  • 31
  • 43

Re: Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

Dzięki dziewczyny:) ostatnio robiłam na wałki, ale jednak to nie ten sam efekt i trzymają się bardzo krótko:) Te po prostownicy bez problemu mam cały dzień:)

Re: Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

A ja polecam taki patent na loczki ze skarpetki http://www.youtube.com/watch?v=3FV-YO46E8Y

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

Zdjęcia mi się nie otwierają ale mniej więcej wiem o które loki u Natalii Oreiro może ci chodzić, też bardzo podobają mi się jej loki. Mnie najlepiej loki robi się na prostownicy ale nie mogę jej używać, gdyż bardzo niszczy moje włosy.. ale używam lokówki i właśnie wydaje mi się że loki Natalii Oreiro są zrobione właśnie na lokówce :)

Re: Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

ja na szczęście nieszczęście nie mam tego problemu bo mi w lokach jest okropnie wiec pozostają mi proste wlosy

Re: Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

Wszelkie sposoby na loki bez użycia ciepła będą się dłużej utrzymywać jeśli utrwalimy włosy lakierem. Zawsze używam najpierw pianki, a później lakieru. :)

Re: Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

bardzo lubie takie loki na włosach

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

nie lubie loków

Re: Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

Np. Sposób na pierścionki. Wyjdą ładne, naturalne loki. Do utrwalania nie polecam spreju solnego

Przepiękne loki

Re: Piękne loki w stylu Natalii Oreiro.

Zawsze zazdroscilam jej lokow ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: