Piękna buzia- pielęgnacja

  • 2015-10-06, o 20:26
  • 44
  • 15 290
  • 24
  • 30

Piękna buzia- pielęgnacja

Czy możecie polecić jakieś produkty do pielęgnacji, mycia buzi raczej z tendencją do przesuszania. Zależy mi na nazwach produktów lub poradach jak wspomóc pielęgnacje cery suchej i często ziemistej :)

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

Może brzmieć dziwnie, ale sporo daje zmiana zwykłego płynu do twarzy na płyn do higieny intymnej I nie mycie jej rano żadnym detergentem- tylko ciepła woda I maska z żelu lnianego raz na jakiś Dobrze działają też nawilżające rybki z Rossmanna

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

Ja polecam regularne stosowanie masek oczyszczających i peelingów enzymatycznych, bo  delikatne złuszczanie naskórka to pierwszy etap do promiennej skóry. Nawilżanie i rewitalizacja. Sera, kremy nawadmniające, ale to już w zależności od typu skóry i jej potrzeb. 

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

polecam OCM ;) skóra po nim jest bardzo przyjemna i miękka

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

Ja codziennie oczyszczam twarz i kładę krem, czasem jak mam czas zrobię maseczkę lub peeling, ale też nie zdarza mi się to jakoś czesto :)

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

dokładnie

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

Kremy hydrain3

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

Polecam żel do mycia twarzy z nivea takie różowe opakowanie. Do cery suchej i wrażliwej :) Odkąd używam odpukać nie mam problemu z suchymi skórkami na twarzy :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

Ja myję twarz żelem Z under 20

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

ja myje buzie żelem Effaclar, nastepnie przemywam srebrem koloidalnym, nakładam serum, wklepuje krem (albo i nie) , a 2-3 razy w tyg nakładam maseczki z glinki

Re: Piękna buzia- pielęgnacja

Na pewno należy używać kremu
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: