Pharmaceris T, używałyście?

  • 2013-01-23, o 07:44
  • 45
  • 25 742
  • 29
  • 40

Pharmaceris T, używałyście?

Mam pytanko do Was dziewczyny czy może używałyście kosmetyków pharmaceris serii T do cery trądzikowej? Zastanawiam się nad zakupem całej serii a na internecie jest wiele sprzecznych opinii i teraz nie wiem co zrobić Czy może mi ktoś doradzić?

Re: Pharmaceris T, używałyście?

Ja miałam okazję próbować tylko tonik z tej serii, skusiałam się na niego po kilku fajnych recenzjach na bogach i różnych forach ;) Płyn ze zmyciem podkładu, fluidu czy kremu BB radzi sobie dobrze, jednak ma większy problem z tuszem lub lub eyeliner, gdyż trzeba później jeszcze przemyć twarz. Nie podrażnia oczy. Nawilżenia jakie obiecuje producent nie było. Czy działa jakoś specjalnie na cerę trądzikową nie zauważyłam, że odrobinę poprawiła się kondycja mojej cery ale nic nadzwyczajnego.

Re: Pharmaceris T, używałyście?

Z tej serii używałam pianki do mycia twarzy. Nie polecałabym zmywać nią makijażu, bo słabo sobie z tym radziła. Jednak do samego oczyszczenia twarzy była w porządku. Trochę też w niej przeszkadzał mi efekt ściągnięcia skóry, który utrzymywał się po myciu. Po zaaplikowaniu kremu było już wszystko w porządku.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pharmaceris T, używałyście?

ja uzywalam od nich tylki fluidów ten  matujący i intensywnie kryjący i powiem że bez jakieś wiekszej rewelacji ,myślałam naiwnie że jak kupie takiej firmy i do tego w aptece to będzie miała troszkę bardziej naturalny skład ale niczym sie nie różni od tych podkładów drogeryjnych . jesli miałabym wybrac jeden z nich troche lepszy jest ten kryjący.

Re: Pharmaceris T, używałyście?

Kosmetyki Pharmaceris mają moim zdaniem za wysoką cenę porównując do działania.

Re: Pharmaceris T, używałyście?

Niestety nie używalam, troche wysokie ceny.

Re: Pharmaceris T, używałyście?

nie lubie tej firmy

Re: Pharmaceris T, używałyście?

Z tej serii używałam pianki do mycia twarzy. Nie polecałabym zmywać nią makijażu, bo słabo sobie z tym radziła. Jednak do samego oczyszczenia twarzy była w porządku. Trochę też w niej przeszkadzał mi efekt ściągnięcia skóry, który utrzymywał się po myciu. Po zaaplikowaniu kremu było już wszystko w porządku.

2015-07-16 15:20:13 autor

Też miałam te piankę i dokładnie to samo uczucie ściągnietej skóry. Makijażu nie zmywała w ogóle. Oddałam koleżance, która była z niej zadowolona i wykorzystała do końca.

Re: Pharmaceris T, używałyście?

nie używalam i nie zamierzam nic z tej firmy kupować ,mam swoje inne ulubione

Re: Pharmaceris T, używałyście?

Używam peelingu enzymatycznego z tej firmy i jestem zadowolona, ale z tej serii akurat nic nie miałam. 

Re: Pharmaceris T, używałyście?

Miałam krem do twarzy, chyba matujący(?) ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Nie matowił i w sumie nie robił nic... Mogłabym się na dobrą sprawę obejść bez niego.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: