Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

  • 2011-03-28, o 22:53
  • 80
  • 27 024
  • 40
  • 59

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Ja osobiście uwielbiam Paco Rabanne Lady Million - jest tak piękny, że mogłabym go czuć na sobie cały czas<3 Teraz używam Chloe jednak to jednak nie to ( kupiłam bo spodobały mi się w Douglasie) a co do Avonu moja mama uwielbia Incandessence sama również czasem jej podkradam bo nie dość, że ma ładny zapach to o dziwo!jak na Avon długo się utrzymuje.

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Jeśli chodzi o perfumy to zawsze uzywałam DKNY Be Delicious, ale znudziły mi się po 7 latach. Teraz zakochana w Dior Addict.

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

ja lubię d&G light blue :-*

Adriana

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Jakie macie doświadczenia z mgiełkami  i jaki polecacie? teraz na lato myślę żeby sobie jakąs sprawić ale chciałabym żeby była w miarę trwała :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Osobiscie uwielbiam ck schock :D dla niej i dla niego warte swojej ceny zwlaszcza w sephorach. z tanszych boum w hebe czerwony cyrk tak jakby ;)

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Ck schock sprawdzałam w drogerii, na początku nie bardzo mi się spodobał, a później jak trochę się ulotnił zakochałam się :) 

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Ck schock sprawdzałam w drogerii, na początku nie bardzo mi się spodobał, a później jak trochę się ulotnił zakochałam się :) 

2015-07-02 10:25:17 autor AniaLadyMakeUp

 

Ja miała dokładnie to samo z tym zapachem :) Ostatnio wykończyłam moja pierwsza buteleczkę i mam zamiar kupić następna ;)

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Nie mam konkretnych ulubionych perfum, ważne żeby nie waliły, czyli najlepiej bez wanilii, pizma, goździków

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Tez nie przepadam za zapachami wanilii, goździków i cynamonu.. ale za to uwielbiam zapachy owocowe ;)

CK I2U <3 Ulubione ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: