Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

  • 2011-03-28, o 22:53
  • 80
  • 27 031
  • 40
  • 59

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Mi tak ciężko dobrać dla siebie perfumy, że mam tylko dwa ulubione flakoniki. Nie dostaję perfum w prezencie, bo moi znajomi wiedzą, że to nie najlepszy pomysł.
Ostatnio jednak dostałam te: usunieto reklamei tak stały się moim drugim flakonikiem koło Paris Avenue. Jak ktoś jest tak wybredny jak ja to je polecam.
Aha, one nie mają psikadełka, więc trzeba przelać do innej buteleczki, albo korzystać z takich

Podaj nazwe perfum a nie link

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

można też zainwestować w wodę perfumowaną. Ja mam taka z paris avenue właśnie, ktoś chyba wcześniej o tym pisał. wiem, że to podróbki, ale co tam się będę przejmować, ważne, że zapach ładny i długo się trzyma

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Mam nowy zapach, a w zasadzie wodę - Herbal Garden HB. I co ciekawe - zapach utrzymuje się cały dzień, kwiatowy klimat. Mało które perfumy jak dotychczas mi coś takiego dawały. Miałyście kiedykolwiek wodę, która dawałaby trwały efekt?

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Jasmin Noir Blvgari, najlepsze!

Strona mojej siostry:http://kambo.waw.pl

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Ja bym sobie chciala kupić jakieś feromony pod warunkiem ,że to działa tylko jakoś nie chce mi się wierzyć

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Chloe! Bardzo je lubię, a poza tym jestem raczej fanką męskich perfum - Kalvin Clein - Euphoria

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

ja wariuje na punkcie Euphorii CK - ostatnio kupiłam na promocji Douglasa przez rabatuj.pl. masa różnych perfum w fajnych cenach;P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Chloe! Bardzo je lubię, a poza tym jestem raczej fanką męskich perfum - Kalvin Clein - Euphoria

iwona-n89

Obie te marki zapachów uwielbiam!:)

Ja kocham (jak większośc) Lolitę Lempicką. Aktualnie stosuję Kylie Mingue Sweet Darling i ma coś w sobie z Angela.

Re: Perfumy, zapachy, esencje, mgiełki...

Ja uwielbiam perfumy i mgiełki Avonu, ceny zawsze fajne i wytrzymałość też niczego sobie ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: