Perełki,kulki ect.;)

  • 2011-01-31, o 16:20
  • 42
  • 22 494
  • 23
  • 38

Perełki,kulki ect.;)

Cześć dziewczyny-mam takie pytanko co sądzicie o wszelkiego rodzaju kulkach,perełkach brązujących i różach w kulkach ?tych matowych i tych z dodatkiem pigmentu nabłyszczającego-testowałyście tak owe? jak dobrze je rozprowadzić by nie zrobić sobie przy ich nakładaniu krzywdy:)
jakie polecacie-macie sprawdzone marki ,z jakim make up\'em będą dobrze współgrały!
Z góry wielkie dzięki za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami a co na ten temat sądzi Nasza Lady Monika

"cudownie jest móc dzielić się radością z bliską osobą"

Re: Perełki,kulki ect.;)

Ja uwielbiam kuleczki brazujące z Sensique a raczej jest to puder rozjaśniajacy w perełkach(nr102). Są swietne! Kosztują cos niewiele ponad 10 zł a stały sie moim ulubionym kosmetykiem. Nakładam je na twarz jako puder brazujący, kiedy chce wiekszego rozświetlenia wybieram te kuleczki które sa jasne bądź różowe. Używam ich jako cienie, czasem nakładam na usta przed nałożeniem błyszczyka. Są rewelacyjne i wszytskim je bardzo polecam!Maja one rozswietlające drobinki ale takie które nie sa nachalne. Ładnie i naturalnie podkreślają twarz, szyje dekolt jak i całe ciało. Co do wad to takim malutkim minusikiem jest to że latem trzeba uważać z ilością bo o ile w domu świetnie wyglądaja i chciało by sie nakładac wiecej i wiecej to na słoneczku wszystko jest widoczne i przy wiekszych ilościach twarz sie bardzo mieni. Ale myśle że to kwestia kilku aplikacji by dobrac własciwą ilość

Co do make-up\'u to uzywam ich prawie zawsze choć jak sie zastanowie to jednak zawsze:P W zależności jaki to makijaz i na jaką okazje to tak użuwam tego produktu. Zazwyczaj jednak nakładam minimalna(!) ilość na cała twarz a na kościach policzkowych troszke wiecej.

Co do aplikacji-tak jak puder, róż bądź brązer. Duzym puchatym pędzlem lub nieco skośnym, zawsze staram sie dokładnie rozetrzeć żeby nie porobic takich jasnym placków na buzi.

pozdrawiam

Re: Perełki,kulki ect.;)

Super-dzięki za odp.ja ostatnio kupiłam sobie właśnie z Avon-u kuleczki rozświetlające.Próbowałam nałożyć je tą gąbeczką w zestawie,ale fatalnie to wychodzi trza będzie poszukać odpowiedniego pędzla

"cudownie jest móc dzielić się radością z bliską osobą"

Re: Perełki,kulki ect.;)

heheh Lady Monika ;p fajnie brzmi ;p Jeśli chodzi o puder w kulkach do bardzo dawno żadnego nie miałam;/ kiedyś jednak stosowałam brązujący z Avon\'u i byłam z niego bardzo zadowolona o innych nie słyszałam ale myślę, że kulki ogólnie są "bezpieczne" tzn, że na pędzel nabiera się ograniczona ilość produktu

Re: Perełki,kulki ect.;)

Polecam kulki z firmy avon, ale tylko brązujące bo tych rozświetlających praktycznie nie widać. Sa mega wydajne i nadają charakteru naszej twarzy, jeśli oczywiście się nie przesadzi.

Re: Perełki,kulki ect.;)

Ja nie polecam kulek z AVON, bardzo szybko się ścierają;) ale wiadomo - kwestia potrzeb;)

Re: Perełki,kulki ect.;)

Ja posiadam kulki z Virtual rozświetlające i faktycznie rozświetlenie jest i trzyma się całkem długo.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Perełki,kulki ect.;)

ja rowniez uzywam kulek Avon i dla mnie sa swietne,choc jak kolezanka przedemna pisala tych jasnych nie widac,,,co do gabki przy nich nie uzywam jej bo jest szorstka nakladam je duuzym pedzlem:)pozdrawiam

Re: Perełki,kulki ect.;)

ja również używam kulek avon - brązujących. fakt, że nie są zbytnio wyraziste, ale ma to też swoje dobre strony. ciężko z nimi przesadzić, właściwie zostawiają taką ładną, subtelną poświatę. co do gąbeczki, to dla mnie jedno, wielkie nieporozumienie :/ duża, gróba, szorstka gąba nie wiadomo do czego, bo w rzadnym pudrze jeszcze się z taką nie spotkałam i raczej nie wyobrażam sobie aplikacji czymś takim, ale myślę, że nie ma co się zrażać do stosunkowo fajnego produktu przez gąbkę ;p chyba każda z nas posiada jakiś pędzel do pudru w kosmetyczce ;p ja podobnie jak stokrotka używam ogromniastego pędzla

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Perełki,kulki ect.;)

a ja dodam jeszcze ze jak dla mnie sa swietne do podkreslenia kosci policzkowych:)

Re: Perełki,kulki ect.;)

zgadzam się

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: