Pękająca skóra na dłoniach

  • 2012-06-27, o 11:13
  • 166
  • 88 305
  • 95
  • 117

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Polecam kremy Evree

jakikolwiek oby miał jak anjwiecej parafiny!!! fajne są ziai kremiki z koncentratem lipidowym

Re: Pękająca skóra na dłoniach

raz w tygodniu wetrzec w dlonie ciepla oliwe z oliwek, zawinac w recznik i potrzymac 20 min. a pozniej kremik nawilzajacy.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Mi pomagaja kremy Neutrogena, Dove albo Eveline, oni maja teraz taki fajny kremik do rąk argan & vanilia, super pachnie i ładnie nawilża

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ja mam żelazną zasadę - smaruję ręce kremem po każdym ich umyciu, ale tylko zewnetrzne strony dłoni, kremem lekkim i szybkowchłaniającym się. Na noc krem treściwy i tłusty, a w sytuacjach popękanych czy silnie przesuszonych dloni zakładam bawełniane rękawiczki. Mi pomaga.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Dla mnie fenomenalne są kremy Ziaja. Nie są drogie a naprawdę skóra po nich jest gładziutka i nawilżona

muszę coś zrobić z włosami muszę coś zrobić myślami bo tak mi jakoś ciemno

Re: Pękająca skóra na dłoniach

miewam często ten problem w okresie jesienno-zimowym. zwykle pomaga nakładanie grubej warstwy kremu regenerującego na noc

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ja stosuje krem Silcare o zapachu cytryny, dzięki niemu moje dłonie są odpowiednio nawilżone i w dodatku wzmacnia on paznokcie. Lubię kremy, które są wydajne. Ten krem stoi u mnie w łazience i z całą rodziną go używamy:) Polecam jeszcze Neutrogenę, czerwonego Garniera, a jak nie mamy dużo drobnych to i 4 Pory Roku się sprawdzą.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

na szczęście nie mam z tym problemu

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Kremy z Ziaji jest dobry, jak nie działają to do dermatologa
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: